Kodėl Verta Rinktis Mus?

Išsirinkti augalus gali užtrukti tik keletą minučių, tačiau dažnai neįvertinama, jog pasirinkimas džiugins keletą ateinančių metų. Jeigu į pastovią augavietę sodinsime prastos kokybės sodinamąją medžiagą, gali būti, kad ji sunyks arba užtruksite ilgiau, jog augalas įgautų tikrąją išvaizdą. Todėl mes siūlome kokybiškus sodinukus užtikrinančius greitą ir įspūdingą rezultatą.

 

 

,,Dideli nauji gėlynai‘‘ tai ne tik augalų prekyvietė, bet ir jų augavietė. Mūsų profesionalūs darbuotojai dirba 7 dienas per savaitę, jog būtų patenkinti visi augalų poreikiai. Viso sezono metu ypatingas dėmesys yra skiriamas augalų persodinimui į specialiai tai augalo grupei tinkantį substratą. Atskiroms grupėms ruošiami specialūs mišiniai, kurie užtikrina greitesnį ir kokybiškesnį įsišaknijimo procesą. Taip pat didelis dėmesys yra skiriamas vazono dydžiui ir formai - pritaikome pagal kiekvieno augalo poreikius. Auginti tokiu būdu yra sudėtingiau, tačiau žvelgiant iš klientų pusės, tai yra labai patogu, praktiška ir patikima. Vėliau, kuomet augalai perkeliami iš vazono į pastovią  augavietę patiria mažiau streso, nepažeidžiamos šaknys. Esame įsitikinę, jog mūsų siūlomi augalai ilgai klestės Jūsų soduose.

 

 

Prieš įsigyjant bet kokį augalą rekomenduojame atkreipti dėmesį į du pagrindinius dalykus:

Vazonėlio talpą - didesnis vazonas byloja apie stiprią, pilnai susiformavusią šaknų sistemą;

Augalo aukštį -  jis nusako augalo brandą, viršutinės dalies tvirtumą bei sumedėjimą, tai yra ypač aktualu transportuojamiems augalams.

 

 

Mes prekiaujame tik išskirtinės vertės, VAT patikrintais augalais.

 

 

Augalų pasaulio platybės beribės, todėl visada smagu turėti draugą, kuris padės jame nepasiklysti...

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.