Miskantas 'Ballerina' formuoja grakštų, statų kerelį. Subtiliai atrodo miskanto lapai: šviesiai žali, platūs, centre dekoruoti balta juostele. Rugpjūčio mėnesį krūmas pasipuošia tankiomis, šviesiai rožinės spalvos žiedynų šluotelėmis, kurių spalva rudens link tampa sidabriškai - balta. Keičiantis sezonui, taip pat keičiasi ir lapijos spalva; žali lapai rudenį nusidažo rausvais atspalviais. Miskantas papuošia tvenkinių pakrantes, ypač dekoratyviai atrodo soduose kaip akcentinis augalas, tinka sodinti lauko vazonuose. Puikiai dera su kitais daugiamečiais augalais, tokiais kaip veronikūnai, flioksai, ežiuolės ir kiti. Dėl tankaus augimo galima iš miskantų formuoti gyvatvorę, sodiname 90 cm atstumu, 1-2 vnt / m2.
Augalas
Vazono dydis C3
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas   Miscanthus sinensis 'Ballerina'
Lietuviškas pavadinimas   Kininis miskantas
Aukštis 120 – 150 cm (su žiedynais 180 cm)
Plotis 120 – 150 cm
Žiedų spalva šviesiai rožinė, vėliau sidabriškai-balta
Lapijos spalva   šviesiai žalia, vėliau rausva
Žydėjimo laikas   IX– XI
Saulės įtaka     saulėkaita, dalinis pavėsis
Dirva    vidutiniškai derlinga, derlinga, puri, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje    vidutiniškai drėgna, drėgna
Zonos   5 – 9  
Pritaikymas   Auginama sudėtiniuose gėlynuose, natūralistiniuose  projektuose. Ypač puikiai dera su vidutinio aukščio kiliminėmis ir aukštomis daugiametėmis gėlėmis, žemaūgiais spygliuočiais augalais. Galima formuoti vasaržales, vidines sodo gyvatvores.
Aprašymas
Aprašymas Miskantas 'Ballerina' formuoja grakštų, statų kerelį. Subtiliai atrodo miskanto lapai: šviesiai žali, platūs, centre dekoruoti balta juostele. Rugpjūčio mėnesį krūmas pasipuošia tankiomis, šviesiai rožinės spalvos žiedynų šluotelėmis, kurių spalva rudens link tampa sidabriškai - balta. Keičiantis sezonui, taip pat keičiasi ir lapijos spalva; žali lapai rudenį nusidažo rausvais atspalviais. Miskantas papuošia tvenkinių pakrantes, ypač dekoratyviai atrodo soduose kaip akcentinis augalas, tinka sodinti lauko vazonuose. Puikiai dera su kitais daugiamečiais augalais, tokiais kaip veronikūnai, flioksai, ežiuolės ir kiti. Dėl tankaus augimo galima iš miskantų formuoti gyvatvorę, sodiname 90 cm atstumu, 1-2 vnt / m2.

Miscanthus / Miskantas BALLERINA

  • Model: 12102299
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 5.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Miscanthus / Miskantas BALLERINA, 12102299, Miskantai