Mokėjimo būdai


Pirkėjas pasirenka vieną iš galimų atsiskaitymo Parduotuvėje būdų: tiesioginiu apmokėjimu, naudodamasis savo banku internete (Swedbank, SEB, Revolut, Luminor, Medicinos bankas, N26, Šiaulių bankas, Cidatelė) arba atsiskaitymą banko kortele pristatymo metu kurjeriui.

Atsiskaitydamas tiesioginiu apmokėjimu, Pirkėjas įsipareigoja sumokėti nedelsiant, priešingu atveju jis praranda teisę reikšti pretenzijas dėl prekių pristatymo terminų pažeidimo, kadangi minėtais atvejais prekių siuntinys pagal Pirkėjo pateiktą užsakymą pradedamas formuoti tik gavus apmokėjimą už prekes.

Apmokėjimas banko kortele prekių pristatymo metu – Pirkėjas už prekes sumoka jų pristatymo (perdavimo – priėmimo) metu. Ši paslauga yra mokama ir papildomai kainuoja 1,00 Eur. Šį apmokėjimo būdą galima pasirinkti iki 100,00 eurų pirkimui. Užsakymams, didesniems nei 100,00 eurų, Pardavėjas turi teisę pakeisti mokėjimo būdą ir vykdyti tik gavus išankstinį apmokėjimą.

Pardavėjas turi teisę iš anksto nepranešęs Pirkėjui anuliuoti jo užsakymą, jeigu Pirkėjas, pasirinkęs tiesioginiu apmokėjimu numatytą apmokėjimo būdą, nesumoka už prekes per 1 (vieną) darbo dieną.

Pardavėjas bet kuriuo metu turi teisę keisti mokėjimo būdus ar apriboti galimybę atsiskaityti tam tikrais būdais. 

 Paskutiniame lange sugeneruojami Pirkėjo pateikti duomenys, prieš kuriuos patvirtindamas, Pirkėjas privalo įsitikinti, jog pateikti duomenys yra teisingi, o išsirinktos prekės ir jų kiekiai atitinka jo užsakymą. Iki užsakymo patvirtinimo momento, Pirkėjas privalo patvirtinti, jog susipažino ir sutinka su Taisyklėmis. Patvirtinus užsakymą, jis pateikiamas Pardavėjui ir nuo šio momento laikoma, jog prekių pirkimo – pardavimo sutartis yra sudaryta. 

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.