Anemone / Plukė ALBA DURA

Prekės kodas: 12105577
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Anemone / Plukė ALBA DURA

Prekės kodas: 12105577

4.90€
Iš Centrinės Kinijos kilęs gražus daugiametis augalas su vidutiniškai žaliais lapais. Išsišakojusių stiebų viršūnes liepos – rugsėjo mėnesiais puošia pavienės gležnų žiedlapių gėlės. Nuo šviesiai rausvos iki beveik baltos spalvos žiedlapiai išsidėstę aplink žalsvą žiedo širdelę, apsuptą aukso geltonumo kuokelių. Tamsūs stiebai padengti švelniais pūkais ir triskilčiais karpytais žaliais lapais. Dailus gyvybingas kauburys su elegantiškais žiedais papuoš natūralistinius gėlynus, suteiks žavesio tamsesniame sodo kampe. Puikus pasirinkimas derinant su kitais, pavasarį ar vasaros pradžioje žydinčiais, daugiamečiais augalais. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Iš Centrinės Kinijos kilęs gražus daugiametis augalas su vidutiniškai žaliais lapais. Išsišakojusių stiebų viršūnes liepos – rugsėjo mėnesiais puošia pavienės gležnų žiedlapių gėlės. Nuo šviesiai rausvos iki beveik baltos spalvos žiedlapiai išsidėstę aplink žalsvą žiedo širdelę, apsuptą aukso geltonumo kuokelių. Tamsūs stiebai padengti švelniais pūkais ir triskilčiais karpytais žaliais lapais. Dailus gyvybingas kauburys su elegantiškais žiedais papuoš natūralistinius gėlynus, suteiks žavesio tamsesniame sodo kampe. Puikus pasirinkimas derinant su kitais, pavasarį ar vasaros pradžioje žydinčiais, daugiamečiais augalais.
Botaninis pavadinimas
Anemone tomentosa 'Alba Dura'
Lietuviškas pavadinimas
Plukė
Aukštis
70 – 100 cm
Plotis
40 – 60 cm
Žiedų spalva
rausva
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
VII – IX
Saulės įtaka
saulėta, dalinis pavėsis
Zonos
5 – 9
Pritaikymas
Natūralistinio stiliaus gėlynams, Lengvai prižiūrimas sodas, Sudėtinis gėlynas, Gėlės skynimui.
Dirva
vidutiniškai derlinga, derlinga, normali, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.