Aromatingas žolinis augalas, formuojantis puošnų kerą. Tvarkingas kauburėlis, išpuoštas dailia aromatinga žalia lapija. Švelnaus mėtų kvapo lapeliai naudojami kaip prieskonis kulinarijoje. Vasarą tarp žalių lapų skraistės įsitaiso neilgi stiebai su ryškiai rožiniais žiedais. Žiedai dideli, trigubai didesni nei Calamintha nepeta. Augalas teikia pirmenybę sausam arba vidutiniškai sausam dirvožemiui ir puikiai tinka pakraščių ar apvadų apželdinimui, sodinimui induose ar derinimui su kitais augalais alpinariumuose ir sudėtiniuose gėlynuose.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Calamintha grandiflora
Lietuviškas pavadinimas Stambiažiedė girmėtė
Aukštis 25 – 40 cm
Plotis 25 – 40 cm
Žiedų spalva rožinė
Lapijos spalva žalia
Žydėjimo laikas VII – VIII
Saulės įtaka saulėkaita
Dirva vidutiniškai derlinga, skurdi, priesmėlis
Drėgmės kiekis dirvoje vidutiniškai sausa, sausa
Zonos 5 – 7
Pritaikymas Saulėtuose alpinariumuose, akmenų soduose, natūralistinio stiliaus, moderniuose želdiniuose, Žolelių darželiams, Apvadams.
Aprašymas
Aprašymas Aromatingas žolinis augalas, formuojantis puošnų kerą. Tvarkingas kauburėlis, išpuoštas dailia aromatinga žalia lapija. Švelnaus mėtų kvapo lapeliai naudojami kaip prieskonis kulinarijoje. Vasarą tarp žalių lapų skraistės įsitaiso neilgi stiebai su ryškiai rožiniais žiedais. Žiedai dideli, trigubai didesni nei Calamintha nepeta. Augalas teikia pirmenybę sausam arba vidutiniškai sausam dirvožemiui ir puikiai tinka pakraščių ar apvadų apželdinimui, sodinimui induose ar derinimui su kitais augalais alpinariumuose ir sudėtiniuose gėlynuose.

Calamintha grandiflora / Stambiažiedė girmėtė

  • Model: 12105615
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 3.50€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Calamintha grandiflora / Stambiažiedė girmėtė, 12105615, Kvepiantys