• Echium russicum / Ežeinis rusinis
Nuostabi ežeinio rūšis iš Rusijos, turinti unikalią žiedų spalvą. Liepos–rugpjūčio mėnesiais iš lancetiškų lapų pagrindo išnyra keletas vertikalių smailių, turinčių tamsiai raudonus žiedus. Sodrų drąsų atspalvį šiek tiek sušvelnina smulkūs balkšvi plaukeliai. Didelis smulkių žiedelių kiekis sukuria įspūdingą žiedyno vaizdą ir, kaip ir visi genties atstovai, pritraukia bites iš toli. Žinomas kaip dvimetis augalas, tačiau sodininkų patirtis rodo, jog augalas atsisėja ir sėkmingai gyvuoja ilgiau. Ežeinis augs ir klestės daugelyje vietovių, nemėgsta per didelės drėgmės ir turi būti auginamas gerai nusausintoje dirvoje.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Echium russicum
Lietuviškas pavadinimas Rusinis ežeinis
Aukštis 60 cm
Plotis 45 cm
Žiedų spalva tamsiai raudona, burgundiška
Lapijos spalva žalia
Žydėjimo laikas VI – VIII
Saulės įtaka saulėta
Dirva pralaidi, priesmėlis, smėlis, skurdi
Drėgmės kiekis dirvoje vidutiniškai sausa, sausa
Zonos 5 – 8
Pritaikymas Įvairiuose sudėtiniuose gėlynuose, natūralistinio stiliaus projektuose, užmiesčio sodybose, Saulėtuose alpinariumuose, Akmenų soduose, Terasose.
Aprašymas
Aprašymas Nuostabi ežeinio rūšis iš Rusijos, turinti unikalią žiedų spalvą. Liepos–rugpjūčio mėnesiais iš lancetiškų lapų pagrindo išnyra keletas vertikalių smailių, turinčių tamsiai raudonus žiedus. Sodrų drąsų atspalvį šiek tiek sušvelnina smulkūs balkšvi plaukeliai. Didelis smulkių žiedelių kiekis sukuria įspūdingą žiedyno vaizdą ir, kaip ir visi genties atstovai, pritraukia bites iš toli. Žinomas kaip dvimetis augalas, tačiau sodininkų patirtis rodo, jog augalas atsisėja ir sėkmingai gyvuoja ilgiau. Ežeinis augs ir klestės daugelyje vietovių, nemėgsta per didelės drėgmės ir turi būti auginamas gerai nusausintoje dirvoje.

Echium russicum / Ežeinis rusinis

  • Model: 12105623
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 3.50€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Echium russicum / Ežeinis rusinis, 12105623, Naujienos 2022