Geranium / Snaputis BLOGER ALAN BLOOM

Prekės kodas: 12105641
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Geranium / Snaputis BLOGER ALAN BLOOM

Prekės kodas: 12105641

3.90€
Daugiametis, kilimą formuojantis augalas, pavadintas Anglijos medelyno 'Blooms of Bressingham Nursery' įkūrėjo Alan Bloom garbei. Lapija susideda iš mažų, smulkiai ir giliai karpytų, tamsiai žalių lapelių. Po pirmųjų šalnų lapija nusidažo raudonais tonais. Nuo pat ankstyvos vasaros kilimas pasidengia subtilių rožinių žiedų skraiste. Žiedlapiai švelniai pažymėti tamsiomis gyslomis. Dažnai žiedais džiugina dar ir rugsėjį, todėl ilgo žydėjimo augalas puikiai tiks kompozicijose su trumpiau žydinčiais augalas, apvadų formavimui ar terasų puošybai. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Daugiametis, kilimą formuojantis augalas, pavadintas Anglijos medelyno 'Blooms of Bressingham Nursery' įkūrėjo Alan Bloom garbei. Lapija susideda iš mažų, smulkiai ir giliai karpytų, tamsiai žalių lapelių. Po pirmųjų šalnų lapija nusidažo raudonais tonais. Nuo pat ankstyvos vasaros kilimas pasidengia subtilių rožinių žiedų skraiste. Žiedlapiai švelniai pažymėti tamsiomis gyslomis. Dažnai žiedais džiugina dar ir rugsėjį, todėl ilgo žydėjimo augalas puikiai tiks kompozicijose su trumpiau žydinčiais augalas, apvadų formavimui ar terasų puošybai.
Botaninis pavadinimas
Geranium sanguineum Bloger Alan Bloom
Lietuviškas pavadinimas
Raudonžiedis snaputis
Aukštis
20 – 30 cm
Plotis
30 – 60 cm
Žiedų spalva
rožinė
Lapijos spalva
žalia, (rudenį raudona)
Žydėjimo laikas
VI – IX
Saulės įtaka
saulėta, dalinai pavėsinga
Zonos
5 – 8
Pritaikymas
Augalai sodinami grupėmis ir pavieniui, ypač gražiai atrodo akmenų soduose, šalia pamatų, tinka takų ir gėlynų apvadams, sudėtiniuose gėlynuose, sodo ir terasos induose.
Dirva
vidutiniškai derlinga, derlinga, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.