Geranium / Snaputis HARZ

Prekės kodas: 12105634
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Geranium / Snaputis HARZ

Prekės kodas: 12105634

2.90€
G. dalmaticum ir G. macrorrhizum mišrūnas, išvestas Vokietijoje. Jis sudaro tankų tamsiai žalių, labai kvapnių lapų kilimėlį. Dideli balti žiedai nuspalvinti švelniu rožinės spalvos atspalviu. Labai panašus į 'Biokovo' ir 'St. Ola'. Pasižymi mažiau rausva spalva nei 'Biokovo', bet turi daugiau matinių lapų nei pastaroji veislė. Aukštesnis keras nei 'St. Ola'. Apskritai, lyginant šias tris veisles, 'Harz' visais atžvilgiais yra didesnė. Puikus augalas žemės dangai arba pakraščių apželdinimui. Taip pat puikiai tinka mišriam sodinimui arba grupėms ir gali būti lengvai auginamas terasos induose. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
G. dalmaticum ir G. macrorrhizum mišrūnas, išvestas Vokietijoje. Jis sudaro tankų tamsiai žalių, labai kvapnių lapų kilimėlį. Dideli balti žiedai nuspalvinti švelniu rožinės spalvos atspalviu. Labai panašus į 'Biokovo' ir 'St. Ola'. Pasižymi mažiau rausva spalva nei 'Biokovo', bet turi daugiau matinių lapų nei pastaroji veislė. Aukštesnis keras nei 'St. Ola'. Apskritai, lyginant šias tris veisles, 'Harz' visais atžvilgiais yra didesnė. Puikus augalas žemės dangai arba pakraščių apželdinimui. Taip pat puikiai tinka mišriam sodinimui arba grupėms ir gali būti lengvai auginamas terasos induose.
Botaninis pavadinimas
Geranium x cantabrigiense 'Harz'
Lietuviškas pavadinimas
Snaputis
Aukštis
25 – 30 cm
Plotis
35 – 45 cm
Žiedų spalva
rausvai balta
Lapijos spalva
žalia, (oranžinė, raudona rudenį)
Žydėjimo laikas
V – VII
Saulės įtaka
saulėta, dalinai pavėsinga
Zonos
3 – 8
Pritaikymas
Augalai sodinami grupėmis ir pavieniui, ypač gražiai atrodo akmenų soduose, šalia pamatų, tinka takų ir gėlynų apvadams, sudėtiniuose gėlynuose, sodo ir terasos induose.
Dirva
vidutiniškai derlinga, derlinga, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.