G. dalmaticum ir G. macrorrhizum mišrūnas, išvestas Vokietijoje. Jis sudaro tankų tamsiai žalių, labai kvapnių lapų kilimėlį. Dideli balti žiedai nuspalvinti švelniu rožinės spalvos atspalviu. Labai panašus į 'Biokovo' ir 'St. Ola'. Pasižymi mažiau rausva spalva nei 'Biokovo', bet turi daugiau matinių lapų nei pastaroji veislė. Aukštesnis keras nei 'St. Ola'. Apskritai, lyginant šias tris veisles, 'Harz' visais atžvilgiais yra didesnė. Puikus augalas žemės dangai arba pakraščių apželdinimui. Taip pat puikiai tinka mišriam sodinimui arba grupėms ir gali būti lengvai auginamas terasos induose.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Geranium x cantabrigiense 'Harz'
Lietuviškas pavadinimas Snaputis
Aukštis 25 – 30 cm
Plotis 35 – 45 cm
Žiedų spalva rausvai balta
Lapijos spalva žalia, (oranžinė, raudona rudenį)
Žydėjimo laikas V – VII
Saulės įtaka saulėta, dalinai pavėsinga
Dirva vidutiniškai derlinga, derlinga, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje vidutiniškai drėgna
Zonos 3 – 8
Pritaikymas Augalai sodinami grupėmis ir pavieniui, ypač gražiai atrodo akmenų soduose, šalia pamatų, tinka takų ir gėlynų apvadams, sudėtiniuose gėlynuose, sodo ir terasos induose.
Aprašymas
Aprašymas G. dalmaticum ir G. macrorrhizum mišrūnas, išvestas Vokietijoje. Jis sudaro tankų tamsiai žalių, labai kvapnių lapų kilimėlį. Dideli balti žiedai nuspalvinti švelniu rožinės spalvos atspalviu. Labai panašus į 'Biokovo' ir 'St. Ola'. Pasižymi mažiau rausva spalva nei 'Biokovo', bet turi daugiau matinių lapų nei pastaroji veislė. Aukštesnis keras nei 'St. Ola'. Apskritai, lyginant šias tris veisles, 'Harz' visais atžvilgiais yra didesnė. Puikus augalas žemės dangai arba pakraščių apželdinimui. Taip pat puikiai tinka mišriam sodinimui arba grupėms ir gali būti lengvai auginamas terasos induose.

Geranium / Snaputis HARZ

  • Model: 12105634
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 2.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Geranium / Snaputis HARZ, 12105634, Snapučiai