Žolinis daugiametis augalas, besidriekiantis šakniastiebiais ir sudarantis kompaktišką kerą. G. dalmaticum ir G. macrorrhizum mišrūnas. Pusiau visžalis augalas, aromatingais skiautėtais žaliais lapais, kurie rudenį nusidažo oranžine ir raudona spalvomis. Žiedai 2,5 cm skersmens su beveik baltais, šviesiai rausvais žiedlapiais, išraižytais tamsesnėmis rausvomis gyslomis. Šviesių spalvų žiedo siluetą išryškina tamsiai rausvos dulkinės. Žemaūgis, dailių žiedų augalas, puikiai tiks nedideliems žydintiems plotams apželdinti, apvadams formuoti. Išraiškingai atrodo ir sodo induose bei kompozicijose su kitais ryškiaspalviais daugiamečiais augalais.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Geranium x cantabrigiense 'Lohfelden'
Lietuviškas pavadinimas Snaputis
Aukštis 20 – 25cm
Plotis 20 – 30 cm
Žiedų spalva rausvai balta
Lapijos spalva žalia, (rudenį raudona, oranžinė)
Žydėjimo laikas VI – VII
Saulės įtaka saulėta, dalinai pavėsinga
Dirva vidutiniškai derlinga, derlinga, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje vidutiniškai drėgna
Zonos 4 – 9
Pritaikymas Augalai sodinami grupėmis ir pavieniui, ypač gražiai atrodo akmenų soduose, šalia pamatų, tinka takų ir gėlynų apvadams, sudėtiniuose gėlynuose, sodo ir terasos induose.
Aprašymas
Aprašymas Žolinis daugiametis augalas, besidriekiantis šakniastiebiais ir sudarantis kompaktišką kerą. G. dalmaticum ir G. macrorrhizum mišrūnas. Pusiau visžalis augalas, aromatingais skiautėtais žaliais lapais, kurie rudenį nusidažo oranžine ir raudona spalvomis. Žiedai 2,5 cm skersmens su beveik baltais, šviesiai rausvais žiedlapiais, išraižytais tamsesnėmis rausvomis gyslomis. Šviesių spalvų žiedo siluetą išryškina tamsiai rausvos dulkinės. Žemaūgis, dailių žiedų augalas, puikiai tiks nedideliems žydintiems plotams apželdinti, apvadams formuoti. Išraiškingai atrodo ir sodo induose bei kompozicijose su kitais ryškiaspalviais daugiamečiais augalais.

Geranium / Snaputis LOHFELDEN

  • Model: 12105636
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 3.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Geranium / Snaputis LOHFELDEN, 12105636, Snapučiai