Laisvą besišakojantį kerą formuojantis daugiametis augalas. Auginamas ne tik dėl smulkių ryškių žiedų, bet ir dėl besikeičiančių spalvų lapijos. Nauja lapija ankstyvą pavasarį pasirodo šiltomis varinėmis spalvomis, šylant temperatūrai lapija pasikeičia į bronzinę žalią, o rudeniop, atvėsus orui, nusidažo raudonais ir oranžiniais atspalviais. Vasaros pradžioje iš įmantrios lapijos išnyra ilgi stiebai su smulkiais, iki 2,5 cm siekiančiais, pavieniais žiedais. Gėlės violetinės, išraižytos tamsiomis gyslomis, o centrą dabina šviesiai violetiniai kuokeliai ir tamsios dulkinės. Geriausiai jaučiasi saulėtoje arba dalinai pavėsingoje vietoje, drėgnoje ir gerai drenuojamoje dirvoje. Augalas ne tik puikiai atrodys formuojant apvadus ar sodinant pakraščiuose, tačiau ir miškingose ar laukinės gamtos paliestose vietose.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Geranium wlassovianum
Lietuviškas pavadinimas Sibirinis snaputis
Aukštis 30 – 40 cm
Plotis 45 – 60 cm
Žiedų spalva violetinė
Lapijos spalva bronzinė žalia (rudenį raudona)
Žydėjimo laikas VI – IX
Saulės įtaka saulėta, dalinai pavėsinga
Dirva vidutiniškai derlinga, derlinga, priemolis, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje vidutiniškai drėgna
Zonos 4 – 9
Pritaikymas Augalai sodinami grupėmis ir pavieniui, ypač gražiai atrodo akmenų soduose, šalia pamatų, tinka takų ir gėlynų apvadams, sudėtiniuose gėlynuose, sodo ir terasos induose.
Aprašymas
Aprašymas Laisvą besišakojantį kerą formuojantis daugiametis augalas. Auginamas ne tik dėl smulkių ryškių žiedų, bet ir dėl besikeičiančių spalvų lapijos. Nauja lapija ankstyvą pavasarį pasirodo šiltomis varinėmis spalvomis, šylant temperatūrai lapija pasikeičia į bronzinę žalią, o rudeniop, atvėsus orui, nusidažo raudonais ir oranžiniais atspalviais. Vasaros pradžioje iš įmantrios lapijos išnyra ilgi stiebai su smulkiais, iki 2,5 cm siekiančiais, pavieniais žiedais. Gėlės violetinės, išraižytos tamsiomis gyslomis, o centrą dabina šviesiai violetiniai kuokeliai ir tamsios dulkinės. Geriausiai jaučiasi saulėtoje arba dalinai pavėsingoje vietoje, drėgnoje ir gerai drenuojamoje dirvoje. Augalas ne tik puikiai atrodys formuojant apvadus ar sodinant pakraščiuose, tačiau ir miškingose ar laukinės gamtos paliestose vietose.

Geranium wlassovianum / Snaputis sibirinis

  • Model: 12105647
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 6.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Geranium wlassovianum / Snaputis sibirinis, 12105647, Snapučiai