• Rheum / Rabarbaras RED CHAMPAGNE
„Red Champagne“ – tai klasikinė daržinio rabarbaro veislė, nuo pavasario formuoja ilgus, sultingus, rausvos spalvos ir skanaus saldaus skonio stiebus. Tačiau ne tik maistingas, bet ir labai dekoratyvus; savo didinga lapija ir išraiškingais žiedynais gėlynui suteiks stiprių, architektūrinių akcentų. Milžiniški trikampiai, galuose garbanoti lapai formuoja horizontalų kerą, o šluoteliniai kreminiai žiedynai neliks nepastebėti, priduos grakštumo ir elegancijos gėlynui. Klesti saulėtoje vietoje, derlingoje dirvoje.
Augalas
Vazono dydis C4
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Rheum rhabarbarum 'Red Champagne'
Lietuviškas pavadinimas Rabarbaras
Aukštis   90 – 100 cm
Plotis 50 – 60 cm
Žiedų spalva kreminė
Lapijos spalva   žalia
Žydėjimo laikas V - VI
Saulės įtaka     saulėta
Dirva    derlinga, pralaidi, priemolis, priesmėlis
Drėgmės kiekis dirvoje     normalaus drėgnumo
Zonos    5 – 7
Pritaikymas Dekoratyvinis rabarbaras gali būti pasodintas, kaip išskirtinis, įdomus augalas sudėtiniuose gėlynuose, želdiniuose arba įrėminant vandens tvenkinį. Sodiname atvirose saulėtose vietose,  lauko  gėlių kompozicijose, miškinguose parkuose, pakrantėse.
Aprašymas
Aprašymas „Red Champagne“ – tai klasikinė daržinio rabarbaro veislė, nuo pavasario formuoja ilgus, sultingus, rausvos spalvos ir skanaus saldaus skonio stiebus. Tačiau ne tik maistingas, bet ir labai dekoratyvus; savo didinga lapija ir išraiškingais žiedynais gėlynui suteiks stiprių, architektūrinių akcentų. Milžiniški trikampiai, galuose garbanoti lapai formuoja horizontalų kerą, o šluoteliniai kreminiai žiedynai neliks nepastebėti, priduos grakštumo ir elegancijos gėlynui. Klesti saulėtoje vietoje, derlingoje dirvoje.

Rheum / Rabarbaras RED CHAMPAGNE

  • Model: 12103062
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 5.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Rheum / Rabarbaras RED CHAMPAGNE, 12103062, A-Z gėlės saulėkaitai