Panicum / Sora HEILIGER HEIN

Prekės kodas: 12102391
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Panicum / Sora HEILIGER HEIN

Prekės kodas: 12102391

Heiliger Hein' – veislė išsiskirianti pačia tamsiausia lapija iš visų sorų. Naujesnė atmaina, kilusi iš 'Heavy Metal' veislės. Sora vasarą mėlynai - žalia, su blizgiais, siaurais, rausvais lapų galiukais. Rudenėjant lapai vis tamsėja ir tampa bordo spalvos. Kerelį puošia purios, tamsios sorų šluotelės. Tai puikus spalvinis akcentas gėlyne. Efektingai atrodo sodinant grupėmis 3 – 4 vnt/ m2, 60 cm atstumu. Soros geriausiai augs saulėtoje vietoje, ar švelniame pavėsyje; priemolio ar priesmėlio; normalaus drėgnumo dirvoje, soros gerai prisitaiko augti ne tokiomis palankiomis sąlygomis. Suformuoti brandžius kerus prireiks 2 – 5 metų. Daugiau informacijos
Šios prekės neturime.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Heiliger Hein' – veislė išsiskirianti pačia tamsiausia lapija iš visų sorų. Naujesnė atmaina, kilusi iš 'Heavy Metal' veislės. Sora vasarą mėlynai – žalia, su blizgiais, siaurais, rausvais lapų galiukais. Rudenėjant lapai vis tamsėja ir tampa bordo spalvos. Kerelį puošia purios, tamsios sorų šluotelės. Tai puikus spalvinis akcentas gėlyne. Efektingai atrodo sodinant grupėmis 3 – 4 vnt/ m2, 60 cm atstumu. Soros geriausiai augs saulėtoje vietoje, ar švelniame pavėsyje; priemolio ar priesmėlio; normalaus drėgnumo dirvoje, soros gerai prisitaiko augti ne tokiomis palankiomis sąlygomis. Suformuoti brandžius kerus prireiks 2 – 5 metų.
Lietuviškas pavadinimas
Rykštėtoji sora
Lotyniškas pavadinimas
Panicum virgatum 'Heiliger Hein'
Aukštis
80 – 100 cm
Plotis
60 – 80 cm
Žiedų spalva
melsvai žalia
Lapijos spalva
mėlynai žalia, vėliau bordo spalva
Žydėjimo laikas
rugpjūtis – spalis
Saulės įtaka
saulėta, dalinai pavėsinga
Zonos
5 – 9
Pritaikymas
Skintoms ir džiovintoms gėlėms, želdiniuose. Dažnai sodinama, kaip žema gyvatvorė. Derinamas su karštį mylinčiomis vienadienėmis, kvepiančiomis ežiuolėmis, karščiui ir sausrai atspariais šilokais ir ilgai žydinčioms žemaūgėmis rožėmis. Sulaiko šlaitų eroziją bei tinkamas pakrančių augalas.
Dirva
derlinga,priemolis, priesmėlis, smėlis
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutinio drėgnumo
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.