Išskirtinė saulainių atmaina, ypač dideliu vario raudonumo, aksominiu žiedo viduriu ir ilgais riestais raudonais žiedlapiais. Nužydėjusius žiedus rekomenduojame nuskinti, jeigu norite pratęsti ir pagausinti žydėjimą. Saulainės vienos populiariausių daugiamečių gėlių sodybų gėlynuose, masyvuose. 'Moerheim Beauty' mėgiama augintojų, dėl ilgo žydėjimo, ypač džiugina ryškūs žiedai vasaros pabaigoje ir rudenėjant, kai gėlynuose žiedų mažėja. Saulainės puikiai atrodo deriniuose su varpiniais augalais, kurie atsiskleidžia visu gražumu taip pat rudenėjant.
Augalas
Vazono dydis C2-3
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas   Helenium 'Moerheim Beauty'
Lietuviškas pavadinimas   Saulainė
Aukštis    100 cm
Plotis 50 cm
Žiedų spalva    raudona
Lapijos spalva       žalia
Žydėjimo laikas   VI-IX
Saulės įtaka     saulėkaita, dalinai pavėsinga
Dirva     derlinga, puri
Drėgmės kiekis dirvoje      Drėgna, vidutiniška drėgna
Zonos   4-9
Pritaikymas   Kaip akcentinis augalas, masyvuose, sodo ir terasos induose ir skintoms gėlėms.  Atsižvelgiant, kad  tai  labai atsparus ir nereiklus augalas, todėl tinka auginti kartu  su šalavijais, saulėgrąžomis, šilokais, lofantais, lelijomis ir varpiniais augalais.
Aprašymas
Aprašymas Išskirtinė saulainių atmaina, ypač dideliu vario raudonumo, aksominiu žiedo viduriu ir ilgais riestais raudonais žiedlapiais. Nužydėjusius žiedus rekomenduojame nuskinti, jeigu norite pratęsti ir pagausinti žydėjimą. Saulainės vienos populiariausių daugiamečių gėlių sodybų gėlynuose, masyvuose. 'Moerheim Beauty' mėgiama augintojų, dėl ilgo žydėjimo, ypač džiugina ryškūs žiedai vasaros pabaigoje ir rudenėjant, kai gėlynuose žiedų mažėja. Saulainės puikiai atrodo deriniuose su varpiniais augalais, kurie atsiskleidžia visu gražumu taip pat rudenėjant.

Helenium / Saulainė MOERHEIM BEAUTY

  • Model: 12101108
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 2.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Helenium / Saulainė MOERHEIM BEAUTY, 12101108, Ramunės žiedas