• Helenium / Saulainė SAHIN EARLY FLOWERING
Daugiametės gėlės selekcija atlikta 1996 metais, anglų gėlininkės Keesės Sahin. Veislė buvo pasirinkta dėl jos ilgo žydėjimo laiko: nuo vidurvasario iki pat pirmųjų šalnų. Kita vertus, tai vienas iš augalų, kurie įneša mažą šviesos spindulėlį gėlynams, niūriomis vasaros dienomis. Saulainė 'Sahin's Early Flowering' – suformuoja mirguliuojančius, visais oranžinės ir geltonos spalvos atspalviais, ramunės formos žiedus su sodriu tamsiai rudu centru. Kiekvienas žiedas gali būti vis kitokia spalvų kombinacija ir marginimu, todėl, jeigu greta sodinsime kitos veislės saulaines, pastarosios atrodys pilkos ir nuobodžios. Nužydėjusius žiedus rekomenduojame nuskinti, jeigu norite pratęsti ir pagausinti žydėjimą. Su tokiomis savybėmis, kaip kompaktiška kerelio laja, tvirtais žiedkočiais ir nereiklumu augimo sąlygoms saulainė 'Sahin's Early Flowering' - tikrai puiki gėlyno karalienė. Sodiname 5-7 vnt./m², kas 45 cm.
Augalas
Vazono dydis C2-3
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas    Helenium hybrida 'Sahin's Early Flowering'
Lietuviškas pavadinimas    Saulainė
Aukštis   60 - 90 cm  
Plotis   45 – 60 cm
Žiedų spalva    raudona, geltona, oranžinė
Lapijos spalva    žalia
Žydėjimo laikas    VII - X
Saulės įtaka saulėta,
Dirva    derlinga, puri,
Drėgmės kiekis dirvoje     Drėgna, vidutiniška drėgna.
Zonos    3 - 10
Pritaikymas   kaip akcentinis augalas, masyvuose, skintoms gėlėms.  Atsižvelgiant į tai, kad tai labai atsparus ir nereiklus augalas, todėl tinka auginti kartu  su šalavijais, saulėgrąžomis, šilokais, lofantais, lelijomis ir varpiniais augalais.
Aprašymas
Aprašymas Daugiametės gėlės selekcija atlikta 1996 metais, anglų gėlininkės Keesės Sahin. Veislė buvo pasirinkta dėl jos ilgo žydėjimo laiko: nuo vidurvasario iki pat pirmųjų šalnų. Kita vertus, tai vienas iš augalų, kurie įneša mažą šviesos spindulėlį gėlynams, niūriomis vasaros dienomis. Saulainė 'Sahin's Early Flowering' – suformuoja mirguliuojančius, visais oranžinės ir geltonos spalvos atspalviais, ramunės formos žiedus su sodriu tamsiai rudu centru. Kiekvienas žiedas gali būti vis kitokia spalvų kombinacija ir marginimu, todėl, jeigu greta sodinsime kitos veislės saulaines, pastarosios atrodys pilkos ir nuobodžios. Nužydėjusius žiedus rekomenduojame nuskinti, jeigu norite pratęsti ir pagausinti žydėjimą. Su tokiomis savybėmis, kaip kompaktiška kerelio laja, tvirtais žiedkočiais ir nereiklumu augimo sąlygoms saulainė 'Sahin's Early Flowering' - tikrai puiki gėlyno karalienė. Sodiname 5-7 vnt./m², kas 45 cm.

Helenium / Saulainė SAHIN EARLY FLOWERING

  • Model: 12106582
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 3.50€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Helenium / Saulainė SAHIN EARLY FLOWERING, 12106582, Ramunės žiedas