Rudbeckia / Rudbekija LITTLE HENRY

Prekės kodas: 12107709
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Rudbeckia / Rudbekija LITTLE HENRY

Prekės kodas: 12107709

3.50€
Little Henry' - miela akiai rudbekijų veislė, paprastai auga iki 90 cm aukščio, sudaro kerą iš stiprių, tiesių, lapotų žiedkočių. 'Little Henry' pasižymi tokios pat, tikros geltonos ir dygliuotais žiedais, kaip ir jos pirmtakė 'Henry Eilers', tik 'Little Henry' auga trečdaliu žemesniu keru, todėl ją lengviau pritaikyti vidutinio dydžio gėlynuose, be to, vis tiek išlieka tinkama skynimui. Rudbekijos lapai skleidžia lengvą aromatą. 'Little Henry' žydėjimas tęsiasi nuo vasaros iki pat šalnų. 'Henry Eilers' rudbekija buvo rasta auganti laukinėse prerijose, ant geležinkelio sankasos, netoli Ilinojaus, Montgomerio apylinkėse. Geriausiai auga vidutinio derlingumo, pralaidžiose dirvose, saulėkaitoje. Pakenčia karštas ir drėgnas vasaras, kartais ir sausrą. Kaip ir flioksams, reikalinga gera oro cirkuliacija aplink kerą. Nužydėjusius žiedynus nupjauname, kad paskatintume žydėti kitus. Sodiname 3-4 vnt/kv.m., kas 50 cm atstumu. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Little Henry' – miela akiai rudbekijų veislė, paprastai auga iki 90 cm aukščio, sudaro kerą iš stiprių, tiesių, lapotų žiedkočių. 'Little Henry' pasižymi tokios pat, tikros geltonos ir dygliuotais žiedais, kaip ir jos pirmtakė 'Henry Eilers', tik 'Little Henry' auga trečdaliu žemesniu keru, todėl ją lengviau pritaikyti vidutinio dydžio gėlynuose, be to, vis tiek išlieka tinkama skynimui. Rudbekijos lapai skleidžia lengvą aromatą. 'Little Henry' žydėjimas tęsiasi nuo vasaros iki pat šalnų. 'Henry Eilers' rudbekija buvo rasta auganti laukinėse prerijose, ant geležinkelio sankasos, netoli Ilinojaus, Montgomerio apylinkėse. Geriausiai auga vidutinio derlingumo, pralaidžiose dirvose, saulėkaitoje. Pakenčia karštas ir drėgnas vasaras, kartais ir sausrą. Kaip ir flioksams, reikalinga gera oro cirkuliacija aplink kerą. Nužydėjusius žiedynus nupjauname, kad paskatintume žydėti kitus. Sodiname 3 – 4 vnt/kv.m., kas 50 cm atstumu.
Lietuviškas pavadinimas
Rudbekija
Lotyniškas pavadinimas
Rudbeckia subtomentosa 'Little Henry' ®
Aukštis
60 – 90 cm
Plotis
30 – 60 cm
Žiedų spalva
geltona
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
liepa – rugsėjis
Saulės įtaka
saulėkaita
Zonos
4 – 8
Pritaikymas
Skinamoms gėlėms ir gėlynuose. Gražiausiai atskleidžia savo grožį, auginant grupėmis ar masyvuose. Sodinama grupėmis apvaduose, gėlynuose, užmiesčio sodybose ar natūralistiniuose projektuose.
Dirva
priemolis, priesmėlis, neutrali
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutinio drėgnumo, drėgna, pralaidi
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.