• Aster / Astras COOMBE FISHACRE
Tankiai šakota daugiametė gėlė, sukurianti neperregimą kerą. Giliai žali lapai dengia šakeles iki pat augalo apačios. Rudenį gausiai puošiasi smulkiais, iki 2 cm skersmens, alyvinės ir rausvos spalvos žiedais. Žiedams nublankus, sėklų galvutės, priešingai nei daugumos astrų, geltoną spalvą pakeičia į rausvai violetinę, savo tekstūra primenančia braškes. Augalas gėlynams suteikia intriguojančių spalvų ir formų, todėl puikiai tinka kaip foninis augalas grupėse ar formuojant žydinčias sienutes. Nereikalauja ypatingos priežiūros ir sukuria efektingą vaizdą.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Aster lateriflorus 'Coombe Fishacre'
Lietuviškas pavadinimas Vėlyvasis astras
Aukštis 60 – 90 cm
Plotis 30 – 60 cm
Žiedų spalva alyvinė, rausva
Lapijos spalva žalia
Žydėjimo laikas VIII – X
Saulės įtaka saulėta, dalinai pavėsinga
Dirva vidutiniškai derlinga, pralaidi, priesmėlis
Drėgmės kiekis dirvoje vidutiniškai drėgna
Zonos 4 – 8
Pritaikymas Užmiesčio sodyboms, Natūralistinio stiliaus gėlynams, Sudėtiniai gėlynai, Masyvai, Grupės, Pradedantis sodininkas, Lengvai prižiūrimas sodas.
Aprašymas
Aprašymas Tankiai šakota daugiametė gėlė, sukurianti neperregimą kerą. Giliai žali lapai dengia šakeles iki pat augalo apačios. Rudenį gausiai puošiasi smulkiais, iki 2 cm skersmens, alyvinės ir rausvos spalvos žiedais. Žiedams nublankus, sėklų galvutės, priešingai nei daugumos astrų, geltoną spalvą pakeičia į rausvai violetinę, savo tekstūra primenančia braškes. Augalas gėlynams suteikia intriguojančių spalvų ir formų, todėl puikiai tinka kaip foninis augalas grupėse ar formuojant žydinčias sienutes. Nereikalauja ypatingos priežiūros ir sukuria efektingą vaizdą.

Aster / Astras COOMBE FISHACRE

  • Model: 12105593
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 4.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Aster / Astras COOMBE FISHACRE, 12105593, Astrai