• Aster / Astras ERLKONIG
Tankiai šakoto kero astras. Sudaro patrauklų atvirą, erdvų krūmą, pasižymintį ypač vėlyvu žydėjimu. Žydi itin nedideliais žvaigždės formos švelniai alyviniais žiedais ir išskirtinai puošia išlenktus astro stiebus. Daugiažiedis sodo augalas yra nepamainomas elementas augalų mylėtojams ir natūralistinio sodo kūrėjams. Žydėti pradeda rudenį, kuomet dauguma augalų jau nužydėję, todėl suteiks rudeniniam gėlynui gyvybingumo ir subtilių spalvų. Puikiai tinka sudėtiniuose gėlynuose kartu su ryškiaspalviais daugiamečiais augalais.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Aster ericoides 'Erlkönig'
Lietuviškas pavadinimas Erikinis astras
Aukštis 100 – 120 cm
Plotis 40 – 50 cm
Žiedų spalva šviesi alyvinė
Lapijos spalva žalia
Žydėjimo laikas IX – XI
Saulės įtaka saulėta, dalinai pavėsinga
Dirva vidutiniškai derlinga, pralaidi, priesmėlis
Drėgmės kiekis dirvoje vidutiniškai drėgna
Zonos 3 – 9
Pritaikymas Užmiesčio sodyboms, Natūralistinio stiliaus gėlynams, Sudėtiniai gėlynai, Masyvai, Grupės, Pradedantis sodininkas, Lengvai prižiūrimas sodas.
Aprašymas
Aprašymas Tankiai šakoto kero astras. Sudaro patrauklų atvirą, erdvų krūmą, pasižymintį ypač vėlyvu žydėjimu. Žydi itin nedideliais žvaigždės formos švelniai alyviniais žiedais ir išskirtinai puošia išlenktus astro stiebus. Daugiažiedis sodo augalas yra nepamainomas elementas augalų mylėtojams ir natūralistinio sodo kūrėjams. Žydėti pradeda rudenį, kuomet dauguma augalų jau nužydėję, todėl suteiks rudeniniam gėlynui gyvybingumo ir subtilių spalvų. Puikiai tinka sudėtiniuose gėlynuose kartu su ryškiaspalviais daugiamečiais augalais.

Aster / Astras ERLKONIG

  • Model: 12105599
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 3.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Aster / Astras ERLKONIG, 12105599, Astrai