• Carex / Viksva EVERGREEN
Evercolor® serijos viksvos pasižymi nedideliais, kompaktiškais, visžalių lapelių kereliais. Dėl tolerancijos sausrai, atsparumo karščiui ar šalčiui viksva „Evergreen“ yra patikimas augalas įvairiems kraštovaizdžio projektams įgyvendinti. Šios dekoratyvios žolės dėka sukursite „gaivų“ vaizdą savo kieme. Kerelis padengtas dailiai svyrančiais, sodriais, blizgiai žaliais lapais. Vasarą išnirę rudi žiedai dailiai kontrastuoja su ryškia lapija. Geriausiai viksva augs saulėtoje, švelniai šešėliuotoje vietoje, derlingoje, vidutiniškai drėgnoje, bet pralaidžioje dirvoje.
Augalas
Vazono dydis C2
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Carex oshimensis 'Evergreen'
Lietuviškas pavadinimas Viksva
Aukštis   30 – 40 cm
Plotis 30 - 45 cm
Lapijos spalva    žalia, balta
Žydėjimo laikas   VI
Saulės įtaka   saulėta, dalinai pavėsinga
Dirva   derlinga, pralaidi, priemolis
Drėgmės kiekis dirvoje     vidutiniškai drėgna
Varpų spalva ruda
Zonos 5 – 8  
Pritaikymas Puikiai tinka gėlynų pakraščiams, šlaitams apsodinti, prie vandens telkinių. Terasos induose su žydinčiomis daugiametėmis ar vienmetėmis.
Aprašymas
Aprašymas Evercolor® serijos viksvos pasižymi nedideliais, kompaktiškais, visžalių lapelių kereliais. Dėl tolerancijos sausrai, atsparumo karščiui ar šalčiui viksva „Evergreen“ yra patikimas augalas įvairiems kraštovaizdžio projektams įgyvendinti. Šios dekoratyvios žolės dėka sukursite „gaivų“ vaizdą savo kieme. Kerelis padengtas dailiai svyrančiais, sodriais, blizgiai žaliais lapais. Vasarą išnirę rudi žiedai dailiai kontrastuoja su ryškia lapija. Geriausiai viksva augs saulėtoje, švelniai šešėliuotoje vietoje, derlingoje, vidutiniškai drėgnoje, bet pralaidžioje dirvoje.

Carex / Viksva EVERGREEN

  • Model: 12106204
  • Pasiekiamumas: Neturime
  • 5.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Carex / Viksva EVERGREEN, 12106204, Viksvos