Thymus longicaulis / Ilgastiebis čiobrelis

Prekės kodas: 12101818
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Thymus longicaulis / Ilgastiebis čiobrelis

Prekės kodas: 12101818

2.50€
Išskirtinis čiobrelis žaliais, blizgiais, standžiais, į bruknių lapus panašiais lapeliais. Formuoja plonų, plevėsuojančių stiebelių kilimėlius, o švelniai kvepiantys lapai sudaro tankią žemės dangą.  Įspūdingai atrodo kai pavasario pabaigoje kerelis pasipuošia švelnios violetinės spalvos žiedais. Žiedai sutelkti stambiose kekėse padengia visą lapiją ir skleidžia nuostabų aromatą. Greitai plečiasi – tai puikus pasirinkimas saulės kaitinamoms gėlyno vietoms uždengti. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Išskirtinis čiobrelis žaliais, blizgiais, standžiais, į bruknių lapus panašiais lapeliais. Formuoja plonų, plevėsuojančių stiebelių kilimėlius, o švelniai kvepiantys lapai sudaro tankią žemės dangą. Įspūdingai atrodo kai pavasario pabaigoje kerelis pasipuošia švelnios violetinės spalvos žiedais. Žiedai sutelkti stambiose kekėse padengia visą lapiją ir skleidžia nuostabų aromatą. Greitai plečiasi – tai puikus pasirinkimas saulės kaitinamoms gėlyno vietoms uždengti.
Botaninis pavadinimas
Thymus longicaulis
Lietuviškas pavadinimas
Ilgastiebis čiobrelis
Aukštis
10 – 15 cm
Plotis
30 – 45 cm
Žiedų spalva
švelniai violetinė
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
V – VI
Saulės įtaka
saulėta
Zonos
4 – 9
Pritaikymas
Želdiniuose ir žolelių darželiuose, kaip vaistinis augalas arbatoms ruošti. Sodinamas alpinariumuose, akmenų soduose, gėlynų apvaduose, natūralistiniuose projektuose, sodo ir terasos induose. Ypač atsparus sausrai.
Dirva
vidutiniškai derlinga, priesmėlis, priemolis
Drėgmės kiekis dirvoje
sausa, pralaidi.
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.