• Andropogon glomeratus / Pūkuotoji Mėlynstiebė
Retas augalas mūsų kraštuose, bet tikrai verta dėmesio dekoratyvinė žolė. Galime rasti ir keletą jos pavadinimų: didžioji mėlynstiebė, dėl lapijos spalvos; turi ir linksmesnį pavadinimą – pūkuotoji šluota, dėl varpų formos. Grakštūs, vertikalūs (neišsvirę) ilgų stiebų, plonų lapų kereliai. Pavasarį ir vasaros laikotarpiu lapija melsvai-žalia, rudenėjant pradeda spalvinti bronziški atspalviai. Prie viso to, vasarai baigiantis pasirodo gražiausia šios dekoratyvinės žolės puošmena – purios, pūkuotos šluotelės (šepetėliai). A. glomeratus dekoratyvioji žolė labiau tinkama auginti reguliariai drėkinamose, drėgnesnėse dirvose. Natūralios augimvietės Rytinėje ir Pietinėje JAV dalyje, drėgnose pievose, pelkių pakraščiuose, pakrantėse. Saulėtoje vietoje ar švelniame pavėsyje.
Augalas
Vazono dydis C2
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Andropogon glomeratus
Lietuviškas pavadinimas Pūkuotoji mėlynstiebė
Aukštis 90 – 120 cm (žiedynai 180 cm)
Plotis 60 – 90 cm
Žiedų spalva rausva, kreminė
Lapijos spalva melsvai-žalia, bronzinė
Žydėjimo laikas VIII - X
Saulės įtaka   saulėkaita, dalinis šešėlis
Dirva  vidutiniškai derlinga, pralaidi, priemolis
Drėgmės kiekis dirvoje   vidutiniškai drėgna, drėgna
Zonos  5 – 9
Pritaikymas Natūralistiniuose projektuose. Sudėtiniuose gėlynuose su žydinčiomis gėlėmis. Vandens telkinių pakrantėms apželdinti.
Aprašymas
Aprašymas Retas augalas mūsų kraštuose, bet tikrai verta dėmesio dekoratyvinė žolė. Galime rasti ir keletą jos pavadinimų: didžioji mėlynstiebė, dėl lapijos spalvos; turi ir linksmesnį pavadinimą – pūkuotoji šluota, dėl varpų formos. Grakštūs, vertikalūs (neišsvirę) ilgų stiebų, plonų lapų kereliai. Pavasarį ir vasaros laikotarpiu lapija melsvai-žalia, rudenėjant pradeda spalvinti bronziški atspalviai. Prie viso to, vasarai baigiantis pasirodo gražiausia šios dekoratyvinės žolės puošmena – purios, pūkuotos šluotelės (šepetėliai). A. glomeratus dekoratyvioji žolė labiau tinkama auginti reguliariai drėkinamose, drėgnesnėse dirvose. Natūralios augimvietės Rytinėje ir Pietinėje JAV dalyje, drėgnose pievose, pelkių pakraščiuose, pakrantėse.Saulėtoje vietoje ar švelniame pavėsyje.

Andropogon glomeratus / Pūkuotoji Mėlynstiebė

  • Model: 12101969
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 2.70€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Andropogon glomeratus / Pūkuotoji Mėlynstiebė, 12101969, Mėlynstiebės