• Carex / Viksva SNOWLINE
Iš Japonijos ir Pietinės Korėjos žemukalnių bei miškų kilusi margalapė viksva „Snowline“. Formuoja nedidelius, iki 20 cm aukščio kerelius. Lapai siauri, sidabriškai žali, kraštuose dekoruoti balta juostele. Kuokštinis kerelis atrodo labai dekoratyviai; puoštas margais, iškiliai riestais lapeliais. Pavasarį parudavusius lapų galiukus rekomenduojama apkarpyti. Ypač dailiai atrodo alpinariumuose, kur dirva yra laidi, humusinga, drėgna. Nepakelia sunkios dirvos bei šlapių vietų ar ilgai besitęsiančių sausrų. Norint išlaikyti gražią kerelio formą: su giliu ir aiškiu centru, rekomenduojame kas 2 – 3 metus išdalinti ir atsodinti iš naujo. Sodiname 7 - 9 vnt/m², kas 35 cm.
Augalas
Vazono dydis C1
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Carex conica 'Snowline' (syn. „Hime Kansuge“)
Lietuviškas pavadinimas Paukščiakojė viksva
Aukštis   10 – 20 cm
Plotis   30 – 40 cm
Lapijos spalva   sidabriškai žalia, balta
Žydėjimo laikas V - VI
Saulės įtaka   dalinai pavėsinga, paunksmė
Dirva    humusinga, puri, laidi
Drėgmės kiekis dirvoje   vidutiniškai drėgna
Varpų spalva žalsva
Zonos   5 - 9
Pritaikymas Auginama  sudėtiniuose gėlynuose, natūralistiniuose  projektuose.  Ypač puikiai dera su žemaūgiais kiliminiais daugiamečiais augalais. Japoninio stiliaus sodeliuose.
Aprašymas
Aprašymas Iš Japonijos ir Pietinės Korėjos žemukalnių bei miškų kilusi margalapė viksva „Snowline“. Formuoja nedidelius, iki 20 cm aukščio kerelius. Lapai siauri, sidabriškai žali, kraštuose dekoruoti balta juostele. Kuokštinis kerelis atrodo labai dekoratyviai; puoštas margais, iškiliai riestais lapeliais. Pavasarį parudavusius lapų galiukus rekomenduojama apkarpyti. Ypač dailiai atrodo alpinariumuose, kur dirva yra laidi, humusinga, drėgna. Nepakelia sunkios dirvos bei šlapių vietų ar ilgai besitęsiančių sausrų. Norint išlaikyti gražią kerelio formą: su giliu ir aiškiu centru, rekomenduojamekas 2 – 3 metus išdalinti ir atsodinti iš naujo. Sodiname7 - 9 vnt/m², kas 35 cm.

Carex / Viksva SNOWLINE

  • Model: 12105360
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 3.90€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Carex / Viksva SNOWLINE, 12105360, Viksvos