Miscanthus / Miskantas BALLERINA

Prekės kodas: 12102299
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Miscanthus / Miskantas BALLERINA

Prekės kodas: 12102299

5.90€
Miskantas 'Ballerina' formuoja grakštų, statų kerelį. Subtiliai atrodo miskanto lapai: šviesiai žali, platūs, centre dekoruoti balta juostele. Rugpjūčio mėnesį krūmas pasipuošia tankiomis, šviesiai rožinės spalvos žiedynų šluotelėmis, kurių spalva rudens link tampa sidabriškai - balta. Keičiantis sezonui, taip pat keičiasi ir lapijos spalva; žali lapai rudenį nusidažo rausvais atspalviais. Miskantas papuošia tvenkinių pakrantes, ypač dekoratyviai atrodo soduose kaip akcentinis augalas, tinka sodinti lauko vazonuose. Puikiai dera su kitais daugiamečiais augalais, tokiais kaip veronikūnai, flioksai, ežiuolės ir kiti. Dėl tankaus augimo galima iš miskantų formuoti gyvatvorę, sodiname 90 cm atstumu, 1-2 vnt / m2. Daugiau informacijos
Šiuo metu šios prekės internetu įsigyti negalima.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Miskantas 'Ballerina' formuoja grakštų, statų kerelį. Subtiliai atrodo miskanto lapai: šviesiai žali, platūs, centre dekoruoti balta juostele. Rugpjūčio mėnesį krūmas pasipuošia tankiomis, šviesiai rožinės spalvos žiedynų šluotelėmis, kurių spalva rudens link tampa sidabriškai – balta. Keičiantis sezonui, taip pat keičiasi ir lapijos spalva; žali lapai rudenį nusidažo rausvais atspalviais._x000D_ Miskantas papuošia tvenkinių pakrantes, ypač dekoratyviai atrodo soduose kaip akcentinis augalas, tinka sodinti lauko vazonuose. Puikiai dera su kitais daugiamečiais augalais, tokiais kaip veronikūnai, flioksai, ežiuolės ir kiti. Dėl tankaus augimo galima iš miskantų formuoti gyvatvorę, sodiname 90 cm atstumu, 1 – 2 vnt / m2.
Botaninis pavadinimas
Miscanthus sinensis 'Ballerina'
Lietuviškas pavadinimas
Kininis miskantas
Aukštis
120 – 150 cm (su žiedynais 180 cm)
Plotis
120 – 150 cm
Žiedų spalva
šviesiai rožinė, vėliau sidabriškai – balta
Lapijos spalva
šviesiai žalia, vėliau rausva
Žydėjimo laikas
IX – XI
Saulės įtaka
saulėkaita, dalinis pavėsis
Zonos
5 – 9
Pritaikymas
Auginama sudėtiniuose gėlynuose, natūralistiniuose projektuose. Ypač puikiai dera su vidutinio aukščio kiliminėmis ir aukštomis daugiametėmis gėlėmis, žemaūgiais spygliuočiais augalais. Galima formuoti vasaržales, vidines sodo gyvatvores.
Dirva
vidutiniškai derlinga, derlinga, puri, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna, drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.