Apie Mus

Dideli Nauji Gėlynai - daugiametės gėlės ir žydintys krūmai – pagrindiniai produktai, kuriuos siūlo www.daugiametes.lt. Visada stengiamės pasiūlyti įdomius, nenusibodusius augalus, būtent tuos, kuriuos sudėtinga būtų įsigyti artimiausioje augalų prekyvietėje. Neatsitiktinai www.daugiametes.lt - daugybė įvairių augalų vienoje vietoje internete, kuriuos iš tiesų galite įsigyti.
Iš visų auginamų augalų, Jūsų pateiktam užsakymui atrenkame pačius gražiausius augalus, pagal numatytą vazonėlio dydį. Tačiau nuo mūsų valios nepriklauso augalų natūralaus vystymosi procesas ir, savaime aišku, jų išvaizda. Dirbtinomis sąlygomis pražydusios ar anksčiau pradėjusios vegetaciją daugiametės gėlės yra mažiau atsparios ligoms ir šalčiui. Todėl siunčiamų augalų išvaizda tiesiogiai priklauso nuo jų natūralaus vystymosi proceso būklės. Rekomenduojame kovo/balandžio mėnesiais atkreipti dėmesį į tuos augalus, kurie dar tik pradeda vegetaciją jūsų gėlyne - atsiųsti augalai atrodys taip pat. Nuotraukos, kurios yra pateiktos internetinės parduotuvės kataloge, atvaizduoja augalus jų brandoje arba žydėjimo sezono metu.
Kita vertus, pateikdami augalus išankstiniams užsakymams, tikimės, kad šis platus asortimentas ir išsami informacija padės mūsų klientams projektuojant želdinius, suteiks peno naujoms idėjoms ir pilnatvės ilgiems žiemos vakarams. O mums leis geriau pasiruošti ir organizuoti darbus. Taigi, kviečiame Jus sudaryti išankstinį pirkimo užsakymą. Nesėkmės atveju, jeigu kuris nors Jūsų užsakytas augalas, žūtų, iššaltų arba būtų netinkamas išsiuntimui numatytu terminu – susisieksime su Jumis. Tačiau tikimės, kad visi mūsų augalai buvo tinkamai paruošti žiemojimui ir sėkmingai atlaikys žiemos speigus. Užsigrūdinę ir stiprūs, pasveikins pavasarį ir jo taip pat laukiančius, naujus savo šeimininkus.

Kokybė

Išsirinkti augalus balkonui ar gėlynui gali užtrukti tik keletą minučių. Dažnai neįvertiname, kad tai pasirinkimas netgi keletui ateinančių metų. Jeigu į pastovią augimvietę sodinsime prastos kokybės sodinamąją medžiagą, gali būti, kad ji sunyks arba užtruksite keletą metų ilgiau, kad augalas įgautų tikrąją išvaizdą. Todėl pirkdami augalus, svogūnėlius ar sėklas, turime atkreipti dėmesį į jų kokybę.

Rūpindamiesi mūsų klientų gėlynais, siūlome kokybiškus augalus:

  • mūsų parduodami augalai yra auginti vazonėliuose ir specialiai paruoštuose (priedai - mineralai, ilgo veikimo trąšos, molis, perlitas) substratuose. Atskiroms augalų grupėms ruošiami specialūs mišiniai, kurie užtikrina greitesnį ir kokybiškesnį įsišaknydijimo  procesą, o ir vėliau, augalai perkelti iš vazonėlio į pastovią augimvietę, mažiau patiria streso, nepažeidžiamos šaknys. Auginti tokiu būdu yra sudėtingiau, tačiau žvelgiant iš klientų pusės, tai yra labai patogu, praktiška ir patikima.
  • nesiunčiame pažeistų augalų.
  • nauja sodinama žaliava yra tiekiama iš sertifikuotų medelynų ir augynų. Tuo užtikriname veislės autentiškumą, bei galime pasiūlyti sveikus, nevirusuotus augalus. Lietuvoje nėra sertifikuotų daugiamečių žolinių augalų motininių augynų, kurie gali užtikrinti sveikų sodinukų patekimą į rinką. Be to, beveik visos naujai introdukuotos ar kitaip įdomios naujos gėlių veislės yra saugomos autorinių teisių (mūsų kataloge pažymėtos PBR,TM,R), norint juos dauginti ir toliau platinti, reikalingos licenzijos. Augalų autorinių teisių apsaugos mechanizmas Lietuvoje neveikia, leidimai dauginti ir toliau platinti licenzijuotus/apsaugotus augalus Lietuvoje neišduodami.


Dėl užsakymų ar kilusių klausimų prašome kreiptis:
I - V 9 – 16 val.  tel. 
+370 616 04714
el. paštu   gelesdaugiametes@gmail.com


AUGALUS, PATEIKTUS MŪSŲ SVETAINĖJE, GALITE ĮSIGYTI TIK PATEIKĘ IŠANKSTINIUS UŽSAKYMUS.


Naujienas galite sekti mūsų Facebook paskyroje - https://www.facebook.com/medelynasparko/

           


                                                   


                                    


Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.