Alchemilla / Rasakila SELECT

Prekės kodas: 12107336
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Alchemilla / Rasakila SELECT

Prekės kodas: 12107336

1.90€
Iš antikos laikų kildinamas augalas. Seniau buvo manoma, kad rasos lašeliai rasti šio augalo lapelių skrotelėse, turi magiškųjų savybių. Šiais laikais auginamas kaip dekoratyvus ir tuo pačiu turintis  vaistingųjų savybių augalas. Geriausiai auga derlingoje, humusingoje, pralaidžioje dirvoje, dalinai pavėsingoje vietoje. Žydi gausiais, puriais, žaliai gelsvais žiedynais pavasario pabaigoje, vasaros pradžioje. Peržydėjusius žiedynus nuskynus, pražysta dar kartą. Nors rasakilos ir atsparios šalčiui, žiemai patariame mulčiuoti durpėmis. Sodiname 3-5 vnt/m², kas 35 cm. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Iš antikos laikų kildinamas augalas. Seniau buvo manoma, kad rasos lašeliai rasti šio augalo lapelių skrotelėse, turi magiškųjų savybių. Šiais laikais auginamas kaip dekoratyvus ir tuo pačiu turintisvaistingųjų savybių augalas. Geriausiai auga derlingoje, humusingoje, pralaidžioje dirvoje, dalinai pavėsingoje vietoje. Žydi gausiais, puriais, žaliai gelsvais žiedynais pavasario pabaigoje, vasaros pradžioje. Peržydėjusius žiedynus nuskynus, pražysta dar kartą. Nors rasakilos ir atsparios šalčiui, žiemai patariame mulčiuoti durpėmis. Sodiname 3 – 5 vnt/m², kas 35 cm.
Lietuviškas pavadinimas
Švelniojirasakila
Lotyniškas pavadinimas
Alchemillamollis 'Select'
Aukštis
30 – 40 cm
Plotis
40 – 50 cm
Žiedų spalva
žalsvai – geltona
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
gegužė – birželis
Saulės įtaka
dalinai pavėsinga, saulėta
Zonos
3 – 9
Pritaikymas
Prie vandens telkinėlių, sudėtiniuose gėlynuose. Dera su alūnėmis, varpiniais augalais, rožynuose. Skinti žiedai išsilaiko pakankamai ilgai, žiedynus galima džiovinti.
Dirva
priemolio, vidutiniškai derlinga, derlinga
Drėgmės kiekis dirvoje
normalusdrėgnumo, pralaidi
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.