Aster / Astras ERLKONIG

Prekės kodas: 12105599
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Aster / Astras ERLKONIG

Prekės kodas: 12105599

3.90€
Tankiai šakoto kero astras. Sudaro patrauklų atvirą, erdvų krūmą, pasižymintį ypač vėlyvu žydėjimu. Žydi itin nedideliais žvaigždės formos švelniai alyviniais žiedais ir išskirtinai puošia išlenktus astro stiebus. Daugiažiedis sodo augalas yra nepamainomas elementas augalų mylėtojams ir natūralistinio sodo kūrėjams. Žydėti pradeda rudenį, kuomet dauguma augalų jau nužydėję, todėl suteiks rudeniniam gėlynui gyvybingumo ir subtilių spalvų. Puikiai tinka sudėtiniuose gėlynuose kartu su ryškiaspalviais daugiamečiais augalais. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Tankiai šakoto kero astras. Sudaro patrauklų atvirą, erdvų krūmą, pasižymintį ypač vėlyvu žydėjimu. Žydi itin nedideliais žvaigždės formos švelniai alyviniais žiedais ir išskirtinai puošia išlenktus astro stiebus. Daugiažiedis sodo augalas yra nepamainomas elementas augalų mylėtojams ir natūralistinio sodo kūrėjams. Žydėti pradeda rudenį, kuomet dauguma augalų jau nužydėję, todėl suteiks rudeniniam gėlynui gyvybingumo ir subtilių spalvų. Puikiai tinka sudėtiniuose gėlynuose kartu su ryškiaspalviais daugiamečiais augalais.
Lietuviškas pavadinimas
Erikinis astras
Lotyniškas pavadinimas
Aster ericoides 'Erlkönig'
Aukštis
100 – 120 cm
Plotis
40 – 50 cm
Žiedų spalva
šviesi alyvinė
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
rugsėjis – lapkritis
Saulės įtaka
saulėta, dalinai pavėsinga
Zonos
3 – 9
Pritaikymas
Užmiesčio sodyboms, Natūralistinio stiliaus gėlynams, Sudėtiniai gėlynai, Masyvai, Grupės, Pradedantis sodininkas, Lengvai prižiūrimas sodas.
Dirva
vidutiniškai derlinga, pralaidi, priesmėlis
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.