Aster / Astras LADY IN BLACK

Prekės kodas: 12100868
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Aster / Astras LADY IN BLACK

Prekės kodas: 12100868

Rūšies pavadinimas sako, kad tai vėlyvasis astras, kuris pražysta tik vėlai rugsėjį, tačiau žydėjimo verta laukti. Balti, smulkūs (apie 1 cm skersmens) žiedeliais su rausvu viduriuku nukloja visa kerą, beveik nematyti šakelių. Nors ir iki žydėjimo keras vertas dėmesio – stiebeliai tamsios purpurinės spalvos, lapija taip pat tamsi. Atsparus ligoms. Geriausiai auga normalaus drėgnumo, gerai drenuojamoje dirvoje, saulėtoje vietoje. Gali augti ir švelniame pavėsyje, tik kero spalva nebus tokia intensyvi. Daugiau informacijos
Šios prekės neturime.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Rūšies pavadinimas sako, kad tai vėlyvasis astras, kuris pražysta tik vėlai rugsėjį, tačiau žydėjimo verta laukti. Balti, smulkūs (apie 1 cm skersmens) žiedeliais su rausvu viduriuku nukloja visa kerą, beveik nematyti šakelių. Nors ir iki žydėjimo keras vertas dėmesio – stiebeliai tamsios purpurinės spalvos, lapija taip pat tamsi. Atsparus ligoms. Geriausiai auga normalaus drėgnumo, gerai drenuojamoje dirvoje, saulėtoje vietoje. Gali augti ir švelniame pavėsyje, tik kero spalva nebus tokia intensyvi.
Lietuviškas pavadinimas
Vėlyvasis astras
Lotyniškas pavadinimas
Aster lateriflorus ‚Lady In Black‘
Aukštis
90 – 100 cm
Plotis
60 – 75 cm
Žiedų spalva
balta rožiniu centru
Lapijos spalva
žalsvai burgundinė
Žydėjimo laikas
rugsėjis – spalis
Saulės įtaka
saulėkaita
Zonos
4 – 9
Pritaikymas
Sudėtiniuose gėlynuose sodinamas, kaip foninis, antrojo plano augalas. Rudeniniai astrų krūmai atrodys dar įspūdingiau, jeigu suteiksime jiems erdvės. Žydinčios gyvatvorės ir sienutės – kaip tik tai šiems nereikliems augalams.
Dirva
vidutiniško derlingumo,priemolis, priesmėlis
Drėgmės kiekis dirvoje
normalaus drėgnumo, pralaidi
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.