Aster / Astras PRINCE

Prekės kodas: 12100877
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Aster / Astras PRINCE

Prekės kodas: 12100877

Rūšies pavadinimas sako, kad tai vėlyvasis astras, pražysta tik vėlai rugsėjį. “Prince” – savybėmis labia panašus į astrą “Lady in Black” tik kompaktiškesniu keru, labiau tinkamas mažesniems gėlynams. Žydi vėlai, bet žydėjimo verta laukti. Baltais, smulkiais (1 -1,2 cm skersmens) žiedeliais su rausvu viduriuku nukloja visa kerą, beveik nematyti šakelių. Nors ir iki žydėjimo, keras vertas dėmesio – stiebeliai tamsios purpurinės spalvos, lapija taip pat tamsi. Atsparus ligoms. Geriausiai auga normalaus drėgnumo, gerai drenuojamoje dirvoje, saulėtoje vietoje. Gali augti ir švelniame pavėsyje, tik kero spalva nebus tokia intensyvi. Daugiau informacijos
Šios prekės neturime.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Rūšies pavadinimas sako, kad tai vėlyvasis astras, pražysta tik vėlai rugsėjį. “Prince” – savybėmis labia panašus į astrą “Lady in Black” tik kompaktiškesniu keru, labiau tinkamas mažesniems gėlynams. Žydi vėlai, bet žydėjimo verta laukti. Baltais, smulkiais (1 – 1,2 cm skersmens) žiedeliais su rausvu viduriuku nukloja visa kerą, beveik nematyti šakelių. Nors ir iki žydėjimo, keras vertas dėmesio – stiebeliai tamsios purpurinės spalvos, lapija taip pat tamsi. Atsparus ligoms. Geriausiai auga normalaus drėgnumo, gerai drenuojamoje dirvoje, saulėtoje vietoje. Gali augti ir švelniame pavėsyje, tik kero spalva nebus tokia intensyvi.
Lietuviškas pavadinimas
Vėlyvasis astras
Lotyniškas pavadinimas
Aster lateriflorus 'Prince'
Aukštis
50 – 60 cm
Plotis
50 – 60 cm
Žiedų spalva
balta rožiniu centru
Lapijos spalva
tamsi purpurinė
Žydėjimo laikas
rugsėjis – spalis
Saulės įtaka
saulėkaita
Zonos
4 – 8
Pritaikymas
Sudėtiniuose gėlynuose sodinamas, kaip foninis, antrojo plano augalas. Rudeniniai astrų krūmai atrodys dar įspūdingiau, jeigu suteiksime jiems erdvės. Žydinčios gyvatvorės ir sienutės – kaip tik tai – šiems nereikliems augalams.
Dirva
Vidutiniško derlingumo, priemolis
Drėgmės kiekis dirvoje
Normalaus drėgnumo, pralaidi
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.