Astrantia / Astrancija NIGHT OWL

Prekės kodas: 12104587
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Astrantia / Astrancija NIGHT OWL

Prekės kodas: 12104587

5.50€
Ši veislė išsiskiria tamsiai violetinės spalvos žiedais su sidabriškais atspalviais, kurie vilioja bites ir drugelius. Formuoja kompaktišką, giliai skiautėtų lapų kerą. Tamsiai žalių, karpytų lapų kerelis dekoratyvus išlieka visą sezoną ir puikiai dera su varpiniais ar kitais daugiamečiais augalais: penstemonais, gaurėmis. Toleruoja saulėtas vietas, drėgną dirvą Ypač gerai atskleidžia savo vertingas savybes, kuomet auginama grupėmis. Nuskindami nužydėjusius žiedus kerelį paskatinsime žydėti ilgiau ir gausiau. Puikiai tinka skintų gėlių puokštėms, ar sodinimui lauko vazonuose. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Ši veislė išsiskiria tamsiai violetinės spalvos žiedais su sidabriškais atspalviais, kurie vilioja bites ir drugelius. Formuoja kompaktišką, giliai skiautėtų lapų kerą. Tamsiai žalių, karpytų lapų kerelis dekoratyvus išlieka visą sezoną ir puikiai dera su varpiniais ar kitais daugiamečiais augalais: penstemonais, gaurėmis. Toleruoja saulėtas vietas, drėgną dirvą Ypač gerai atskleidžia savo vertingas savybes, kuomet auginama grupėmis. Nuskindami nužydėjusius žiedus kerelį paskatinsime žydėti ilgiau ir gausiau. Puikiai tinka skintų gėlių puokštėms, ar sodinimui lauko vazonuose.
Botaninis pavadinimas
Astrantia major 'Night Owl' 
Lietuviškas pavadinimas
Didžioji astrancija
Aukštis
70 – 80 cm
Plotis
30 – 50 cm
Žiedų spalva
intensyvi violetinė
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
VI – IX
Saulės įtaka
saulėkaita, dalinai pavėsinga
Zonos
4 – 7
Pritaikymas
Tinka skynimui. Po medžiais, sudėtiniuose gėlynuose, natūralistiniuose projektuose. Dera su atitinkamo aukščio varpiniais dekoratyviniais augalais, spalviniuose deriniuose, masyvuose.
Dirva
vidutiniškai derlinga, derlinga, priesmėlis, priemolis
Drėgmės kiekis dirvoje
normalaus drėgnumo, drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.