Astrantia / Astrancija ROSENSINFONIE

Prekės kodas: 12104819
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Astrantia / Astrancija ROSENSINFONIE

Prekės kodas: 12104819

2.90€
Ši veislė išsiskiria gausiais, švelniai rožinės spalvos žiedais, kurie vilioja bites ir drugelius. Formuoja kompaktišką, giliai skiautėtų lapų kerą. Tamsiai žalių, karpytų lapų kerelis dekoratyvus išlieka visą sezoną ir puikiai dera su varpiniais ar kitais daugiamečiais augalais: penstemonais, gaurėmis. Toleruoja saulėtas vietas, drėgną dirvą Ypač gerai atskleidžia savo vertingas savybes, kuomet auginama grupėmis. Nuskindami nužydėjusius žiedus kerelį paskatinsime žydėti ilgiau ir gausiau. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. vidurio
Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas kovo mėn. pabaigoje
Pristatymas kurjeriu
Nuo kovo mėn. vidurio per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Ši veislė išsiskiria gausiais, švelniai rožinės spalvos žiedais, kurie vilioja bites ir drugelius. Formuoja kompaktišką, giliai skiautėtų lapų kerą. Tamsiai žalių, karpytų lapų kerelis dekoratyvus išlieka visą sezoną ir puikiai dera su varpiniais ar kitais daugiamečiais augalais: penstemonais, gaurėmis. Toleruoja saulėtas vietas, drėgną dirvą Ypač gerai atskleidžia savo vertingas savybes, kuomet auginama grupėmis. Nuskindami nužydėjusius žiedus kerelį paskatinsime žydėti ilgiau ir gausiau.
Botaninis pavadinimas
Astrantia major 'Rosensinfonie' (syn. Astrantia major 'Rose Symphony')
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.