Carex / Viksva COPENHAGEN SELECT

Prekės kodas: 12102059
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Carex / Viksva COPENHAGEN SELECT

Prekės kodas: 12102059

Viksva 'Copenhagen Select' išlieka visžalė visą sezoną bei pasižymi tvirta blizgia lapija. Kaip ir dauguma viksvų vėlyvą pavasarį gausiai pasipuošia rusvomis varpomis, kuriuos puikiai kontrastuoja su žalios spalvos kereliu. Apvadams, bordiūrams apvesti pasodintus  kerelius galima palikti ir žiemai: puiki sodo  dekoracija besniegę žiemą. Galima auginti ir sodo vazonuose.  Labiau tinka auginti švelniame pavėsyje, gali augti ir saulėtoje vietoje, jei tik bus pakankamai drėgna. Norint išlaikyti gražią kerelio formą rekomenduojame pavasarį nugenėti maždaug 10 cm aukštyje bei kas 2 – 3 metus išdalinti ir atsodinti iš naujo. Sodiname  7 - 9 vnt/m², kas 35 cm. Daugiau informacijos
Šios prekės neturime.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Viksva 'Copenhagen Select' išlieka visžalė visą sezoną bei pasižymi tvirta blizgia lapija. Kaip ir dauguma viksvų vėlyvą pavasarį gausiai pasipuošia rusvomis varpomis, kuriuos puikiai kontrastuoja su žalios spalvos kereliu. Apvadams, bordiūrams apvesti pasodintus kerelius galima palikti ir žiemai: puiki sodo dekoracija besniegę žiemą. Galima auginti ir sodo vazonuose. Labiau tinka auginti švelniame pavėsyje, gali augti ir saulėtoje vietoje, jei tik bus pakankamai drėgna. Norint išlaikyti gražią kerelio formą rekomenduojame pavasarį nugenėti maždaug 10 cm aukštyje bei kas 2 – 3 metus išdalinti ir atsodinti iš naujo. Sodiname 7 – 9 vnt/m², kas 35 cm.
Lietuviškas pavadinimas
Blakstienotoji viksva
Lotyniškas pavadinimas
Carex pilosa 'Copenhagen Select'
Aukštis
25 – 30 cm
Plotis
35 – 40 cm
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
gegužė – birželis
Saulės įtaka
saulėkaita, dalinis šešėlis
Zonos
6 – 9
Pritaikymas
Auginama sudėtiniuose gėlynuose, natūralistiniuose projektuose. Ypač puikiai dera su žemaūgiais kiliminiais daugiamečiais augalais.
Dirva
derlinga, humusinga, priemolis
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna, drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.