Carex / Viksva EVERGREEN

Prekės kodas: 12106204
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Carex / Viksva EVERGREEN

Prekės kodas: 12106204

Evercolor® serijos viksvos pasižymi nedideliais, kompaktiškais, visžalių lapelių kereliais. Dėl tolerancijos sausrai, atsparumo karščiui ar šalčiui viksva „Evergreen“ yra patikimas augalas įvairiems kraštovaizdžio projektams įgyvendinti. Šios dekoratyvios žolės dėka sukursite „gaivų“ vaizdą savo kieme. Kerelis padengtas dailiai svyrančiais, sodriais, blizgiai žaliais lapais. Vasarą išnirę rudi žiedai dailiai kontrastuoja su ryškia lapija. Geriausiai viksva augs saulėtoje, švelniai šešėliuotoje vietoje, derlingoje, vidutiniškai drėgnoje, bet pralaidžioje dirvoje. Daugiau informacijos
Šios prekės neturime.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Evercolor® serijos viksvos pasižymi nedideliais, kompaktiškais, visžalių lapelių kereliais. Dėl tolerancijos sausrai, atsparumo karščiui ar šalčiui viksva „Evergreen“ yra patikimas augalas įvairiems kraštovaizdžio projektams įgyvendinti. Šios dekoratyvios žolės dėka sukursite „gaivų“ vaizdą savo kieme. Kerelis padengtas dailiai svyrančiais, sodriais, blizgiai žaliais lapais. Vasarą išnirę rudi žiedai dailiai kontrastuoja su ryškia lapija. Geriausiai viksva augs saulėtoje, švelniai šešėliuotoje vietoje, derlingoje, vidutiniškai drėgnoje, bet pralaidžioje dirvoje.
Lietuviškas pavadinimas
Viksva
Lotyniškas pavadinimas
Carex oshimensis 'Evergreen'
Aukštis
30 – 40 cm
Plotis
30 – 45 cm
Lapijos spalva
žalia, balta
Žydėjimo laikas
birželis
Saulės įtaka
saulėta, dalinai pavėsinga
Zonos
5 – 8
Pritaikymas
Puikiai tinka gėlynų pakraščiams, šlaitams apsodinti, prie vandens telkinių. Terasos induose su žydinčiomis daugiametėmis ar vienmetėmis.
Dirva
derlinga, pralaidi, priemolis
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.