Carex / Viksva SNOWLINE

Prekės kodas: 12105360
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Carex / Viksva SNOWLINE

Prekės kodas: 12105360

3.90€
Iš Japonijos ir Pietinės Korėjos žemukalnių bei miškų kilusi margalapė viksva „Snowline“. Formuoja nedidelius, iki 20 cm aukščio kerelius. Lapai siauri, sidabriškai žali, kraštuose dekoruoti balta juostele. Kuokštinis kerelis atrodo labai dekoratyviai; puoštas margais, iškiliai riestais lapeliais. Pavasarį parudavusius lapų galiukus rekomenduojama apkarpyti. Ypač dailiai atrodo alpinariumuose, kur dirva yra laidi, humusinga, drėgna. Nepakelia sunkios dirvos bei šlapių vietų ar ilgai besitęsiančių sausrų. Norint išlaikyti gražią kerelio formą: su giliu ir aiškiu centru, rekomenduojame kas 2 – 3 metus išdalinti ir atsodinti iš naujo. Sodiname 7 - 9 vnt/m², kas 35 cm. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Iš Japonijos ir Pietinės Korėjos žemukalnių bei miškų kilusi margalapė viksva „Snowline“. Formuoja nedidelius, iki 20 cm aukščio kerelius. Lapai siauri, sidabriškai žali, kraštuose dekoruoti balta juostele. Kuokštinis kerelis atrodo labai dekoratyviai; puoštas margais, iškiliai riestais lapeliais. Pavasarį parudavusius lapų galiukus rekomenduojama apkarpyti. Ypač dailiai atrodo alpinariumuose, kur dirva yra laidi, humusinga, drėgna. Nepakelia sunkios dirvos bei šlapių vietų ar ilgai besitęsiančių sausrų. Norint išlaikyti gražią kerelio formą: su giliu ir aiškiu centru, rekomenduojamekas 2 – 3 metus išdalinti ir atsodinti iš naujo. Sodiname7 – 9 vnt/m², kas 35 cm.
Lietuviškas pavadinimas
Paukščiakojė viksva
Lotyniškas pavadinimas
Carex conica 'Snowline' (syn. „Hime Kansuge“)
Aukštis
10 – 20 cm
Plotis
30 – 40 cm
Lapijos spalva
sidabriškai žalia, balta
Žydėjimo laikas
gegužė – birželis
Saulės įtaka
dalinai pavėsinga, paunksmė
Zonos
5 – 9
Pritaikymas
Auginama sudėtiniuose gėlynuose, natūralistiniuose projektuose. Ypač puikiai dera su žemaūgiais kiliminiais daugiamečiais augalais. Japoninio stiliaus sodeliuose.
Dirva
humusinga, puri, laidi
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.