• Eupatorium perfoliatum / Kemeras permautalapis
Daugiametis augalas su keliais vertikaliais stiebais. Lapija yra gana savita, susiraukšlėjusių simetriškų, siaurų lapų porų pagrindai susijungia ir apsupa plaukuotus stiebus. Stiebų viršūnėse, virš žalios lapijos, vasaros pabaigoje atsiranda stambios gėlių sankaupos. Sferiniai smulkių, purių baltų žiedų žiedynai puikiai atrodo sudėtiniuose natūralistinio stiliaus gėlynuose, formuojant žydinčias sienas ar kaip foninis augalas. Kvepiantys balti žiedai pritraukia drugelius ir kitus apdulkintojus. Senovėje buvo plačiai sodinami vaistažolių soduose ir naudojami liaudies medicinoje nuo įvairių negalavimų. Nereiklus augalas, geriausiai klestintis saulėtoje drėgnoje vietoje.
Augalas
Vazono dydis P9
Trumpi faktai
Botaninis pavadinimas Eupatorium perfoliatum
Lietuviškas pavadinimas Permautalapis kemeras
Aukštis 120 – 180 cm
Plotis 90 – 120 cm
Žiedų spalva balta
Lapijos spalva žalia
Žydėjimo laikas VIII – IX
Saulės įtaka saulėta, dalinis pavėsis
Dirva Vidutiniško derlingumo, priesmėlis, priemolis, kalkinga
Drėgmės kiekis dirvoje Normalaus drėgnumo, drėgna, pralaidi
Zonos 3 – 9
Pritaikymas Foninis augalas, kaip žydinti sienutė, užmiesčio sodybose, miškinguose parkuose, natūralistiniuose soduose, Gėlės skynimui.
Aprašymas
Aprašymas Daugiametis augalas su keliais vertikaliais stiebais. Lapija yra gana savita, susiraukšlėjusių simetriškų, siaurų lapų porų pagrindai susijungia ir apsupa plaukuotus stiebus. Stiebų viršūnėse, virš žalios lapijos, vasaros pabaigoje atsiranda stambios gėlių sankaupos. Sferiniai smulkių, purių baltų žiedų žiedynai puikiai atrodo sudėtiniuose natūralistinio stiliaus gėlynuose, formuojant žydinčias sienas ar kaip foninis augalas. Kvepiantys balti žiedai pritraukia drugelius ir kitus apdulkintojus. Senovėje buvo plačiai sodinami vaistažolių soduose ir naudojami liaudies medicinoje nuo įvairių negalavimų. Nereiklus augalas, geriausiai klestintis saulėtoje drėgnoje vietoje.

Eupatorium perfoliatum / Kemeras permautalapis

  • Model: 12105627
  • Pasiekiamumas: Turime
  • 3.50€

Galimi pasirinkimai

- Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r.
- Momentinis atsiėmimas Pick-Up punkte
Artimiausias pristatymas į Vilnių ir Kauną 10-06.
- Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą

Žymos: Eupatorium perfoliatum / Kemeras permautalapis, 12105627, A-Z gėlės saulėkaitai