Geranium / Snaputis CAMBRIDGE

Prekės kodas: 12105736
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Geranium / Snaputis CAMBRIDGE

Prekės kodas: 12105736

3.50€
Išraiškingų žiedų daugiametis augalas. Formuoja kompaktišką platų kerą. Pusiau visžalis – rudenį žalia karpyta lapija nusidažo ugninėmis spalvomis. Grupėmis sodinami snapučiai sudaro žemą, besiskleidžiantį kvapnių tamsiai žalių lapų kilimą, išpuoštą ryškios alyvinės spalvos žiedų skraiste. Labai ilgas žydėjimo laikotarpis išskiria snapučius iš kitų, o 'Cambridge' išraiškinga spalva pagyvina bet kokios sudėties gėlyną. Ypač naudingas kaip žemos dangos ar pakraščių apželdinimo elementas, puošniai atrodo sodinamas vazonuose. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. per 7-8 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 7-8 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Išraiškingų žiedų daugiametis augalas. Formuoja kompaktišką platų kerą. Pusiau visžalis – rudenį žalia karpyta lapija nusidažo ugninėmis spalvomis. Grupėmis sodinami snapučiai sudaro žemą, besiskleidžiantį kvapnių tamsiai žalių lapų kilimą, išpuoštą ryškios alyvinės spalvos žiedų skraiste. Labai ilgas žydėjimo laikotarpis išskiria snapučius iš kitų, o 'Cambridge' išraiškinga spalva pagyvina bet kokios sudėties gėlyną. Ypač naudingas kaip žemos dangos ar pakraščių apželdinimo elementas, puošniai atrodo sodinamas vazonuose.
Botaninis pavadinimas
Geranium x cantabrigiense 'Cambridge'
Lietuviškas pavadinimas
Snaputis
Aukštis
20 – 30 cm
Plotis
30 – 40 cm
Žiedų spalva
alyvinė
Lapijos spalva
žalia (rudenį raudona, oranžinė, geltona)
Žydėjimo laikas
V – VII
Saulės įtaka
saulėta, dalinai pavėsinga
Zonos
Pritaikymas
Augalai sodinami grupėmis ir pavieniui, ypač gražiai atrodo akmenų soduose, šalia pamatų, tinka takų ir gėlynų apvadams, sudėtiniuose gėlynuose, sodo ir terasos induose.
Dirva
vidutiniškai derlinga, derlinga, pralaidi
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.