Lavandula / Levanda BEEZEE PINK

Prekės kodas: 12108062
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Lavandula / Levanda BEEZEE PINK

Prekės kodas: 12108062

Tvirto ir kompaktiško kero daugiametis augalas. Gaivi žalia lapija dengia stačius stiebus, ant kurių visą vasarą puikuojasi kvapnūs žiedynai. Iš baltų žiedpumpurių pasirodantys rausvos spalvos žiedynai atrodo itin subtiliai ir dekoratyviai. Gėlės ryškesnės rožinės spalvos nei 'Rosea' ar 'Little Lottie'. Taip pat augalas daug kompaktiškesnis nei 'Rosea' veislės. Dailūs žiedai ne tik įspūdingai atrodo sodinami induose, tačiau sukuriamos nepamirštamos gėlių gyvatvorės ar apvadai kompozicijose su daugeliu kitų žemaūgių daugiamečių augalų. Kvapnūs žiedai – džiaugsmas ne tik sodininkams, bet ir vabzdžiams. Daugiau informacijos
Šios prekės neturime.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Tvirto ir kompaktiško kero daugiametis augalas. Gaivi žalia lapija dengia stačius stiebus, ant kurių visą vasarą puikuojasi kvapnūs žiedynai. Iš baltų žiedpumpurių pasirodantys rausvos spalvos žiedynai atrodo itin subtiliai ir dekoratyviai. Gėlės ryškesnės rožinės spalvos nei 'Rosea' ar 'Little Lottie'. Taip pat augalas daug kompaktiškesnis nei 'Rosea' veislės. Dailūs žiedai ne tik įspūdingai atrodo sodinami induose, tačiau sukuriamos nepamirštamos gėlių gyvatvorės ar apvadai kompozicijose su daugeliu kitų žemaūgių daugiamečių augalų. Kvapnūs žiedai – džiaugsmas ne tik sodininkams, bet ir vabzdžiams.
Lietuviškas pavadinimas
Tikroji levanda
Lotyniškas pavadinimas
Lavandula angustifolia 'Beezee Pink'
Aukštis
35 – 45 cm
Plotis
40 cm
Žiedų spalva
rausva
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
gegužė – rugpjūtis
Saulės įtaka
saulėta
Zonos
5 – 9
Pritaikymas
Užmiesčio sodyboms, Natūralistinio stiliaus gėlynams, Želdiniuose, Skintoms ir džiovintoms gėlėms, Eteriniams aliejams. Levandos sodinamos prie takelių, gėlynų, vaistinių žolynų apvaduose, vaikų soduose.
Dirva
vidutiniškai derlinga, pralaidi, priesmėlis, priemolis
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai sausa
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.