Panicum / Sora KURT BLUEMEL

Prekės kodas: 12102394
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Panicum / Sora KURT BLUEMEL

Prekės kodas: 12102394

2.90€
Kurt Bluemel'® – nauja atmaina plačia lapija. Sora vasarą pilkai - žalia, su tamsiai purpuriniais lapų galiukais, kurie rudenėjant vis ryškėja ir apima didesnę lapelio dalį. Kerelį puošia purios, smulkiai šakotos, tamsios sorų šluotelės. Soros geriausiai augs saulėtoje vietoje, ar švelniame pavėsyje; priemolio ar priesmėlio; normalaus drėgnumo dirvoje, soros gerai prisitaiko augti ne tokiomis palankiomis sąlygomis. Suformuoti brandžius kerus prireiks 2 – 5 metų. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Kurt Bluemel'® – nauja atmaina plačia lapija. Sora vasarą pilkai – žalia, su tamsiai purpuriniais lapų galiukais, kurie rudenėjant vis ryškėja ir apima didesnę lapelio dalį. Kerelį puošia purios, smulkiai šakotos, tamsios sorų šluotelės. Soros geriausiai augs saulėtoje vietoje, ar švelniame pavėsyje; priemolio ar priesmėlio; normalaus drėgnumo dirvoje, soros gerai prisitaiko augti ne tokiomis palankiomis sąlygomis. Suformuoti brandžius kerus prireiks 2 – 5 metų.
Lietuviškas pavadinimas
Rykštėtoji sora
Lotyniškas pavadinimas
Panicum virgatum 'Kurt Bluemel' ®
Aukštis
70 – 90 cm
Plotis
70 – 80 cm
Žiedų spalva
rusva
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
rugpjūtis – rugsėjis
Saulės įtaka
saulėta, dalinai pavėsinga
Zonos
5 – 9
Pritaikymas
Skintoms ir džiovintoms gėlėms, želdiniuose. Dažnai sodinama, kaip žema gyvatvorė. Derinamas su karštį mylinčiomis vienadienėmis, kvepiančiomis ežiuolėmis, karščiui ir sausrai atspariais šilokais ir ilgai žydinčioms žemaūgėmis rožėmis. Sulaiko šlaitų eroziją bei tinkamas pakrančių augalas.
Dirva
derlinga,priemolis, priesmėlis, smėlis
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutinio drėgnumo
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.