Panicum / Sora SANGRIA

Prekės kodas: 12102396
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Panicum / Sora SANGRIA

Prekės kodas: 12102396

2.90€
Sangria'® - vertikalia lapija žolinis augalas. Naujesnė atmaina ir panaši į 'Red Baron' ryškesni rausvai-violetiniai atspalviai. Sora vasarą pilkai - žalia, su tamsiai purpuriniais lapų galiukais, kurie rudenėjant vis ryškėja ir apima didesnę lapelio dalį. Lapija rudenį ir žiemos metu nusispalvina auksiniais – rausvais atspalviais. Kerelį puošia purios, smulkiai šakotos, tamsios sorų šluotelės. Soros geriausiai augs saulėtoje vietoje, ar švelniame pavėsyje; priemolio ar priesmėlio; normalaus drėgnumo dirvoje, soros gerai prisitaiko augti ne tokiomis palankiomis sąlygomis. Suformuoti brandžius kerus prireiks 2 – 5 metų. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Sangria'® – vertikalia lapija žolinis augalas. Naujesnė atmaina ir panaši į 'Red Baron' ryškesni rausvai – violetiniai atspalviai. Sora vasarą pilkai – žalia, su tamsiai purpuriniais lapų galiukais, kurie rudenėjant vis ryškėja ir apima didesnę lapelio dalį. Lapija rudenį ir žiemos metu nusispalvina auksiniais – rausvais atspalviais. Kerelį puošia purios, smulkiai šakotos, tamsios sorų šluotelės. Soros geriausiai augs saulėtoje vietoje, ar švelniame pavėsyje; priemolio ar priesmėlio; normalaus drėgnumo dirvoje, soros gerai prisitaiko augti ne tokiomis palankiomis sąlygomis. Suformuoti brandžius kerus prireiks 2 – 5 metų.
Lietuviškas pavadinimas
Rykštėtoji sora
Lotyniškas pavadinimas
Panicum virgatum 'Sangria' ®
Aukštis
100 – 110 cm
Plotis
60 – 70 cm
Žiedų spalva
bordo
Lapijos spalva
žalia, rausva – violetinė
Žydėjimo laikas
rugpjūtis – spalis
Saulės įtaka
saulėta, dalinai pavėsinga
Zonos
5 – 9
Pritaikymas
Auginama sudėtiniuose gėlynuose, natūralistiniuose projektuose. Ypač puikiai dera su vidutinio aukščio kiliminėmis ir aukštomis daugiametėmis gėlėmis, žemaūgiais spygliuočiais augalais. Galima formuoti vasaržales, vidines sodo gyvatvores.Sulaiko šlaitų eroziją bei tinkamas pakrančių augalas.
Dirva
vidutiniškai derlinga, derlinga
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.