Rudbeckia fulgida var. speciosa / Rudbekija

Prekės kodas: 12102449
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Rudbeckia fulgida var. speciosa / Rudbekija

Prekės kodas: 12102449

Formuoja tvarkingą, tamsiai žalios lapijos kerą. Žiedai dideli, iki 10 cm skersmens, kaip ramunės, geltonų žiedlapių, su stambiu, juodos spalvos, kūgio formos viduriuku. Žydi nuo liepos antros pusės iki pat šalnų. Ant tvirtų stiebų siūbuojantys žiedai tinkami tiek skintoms, tiek džiovintoms puokštėms formuoti. Geriausiai auga vidutinio derlingumo, pralaidžiose dirvose, saulėkaitoje. Pakenčia karštas ir drėgnas vasaras, kartais ir sausrą. Kaip ir flioksams, reikalinga gera oro cirkuliacija aplink kerą. Neskubėkite nukirpti nužydėjusių, dekoratyviai atrodo ir po žiemos laikotarpiu. Daugiau informacijos
Šios prekės neturime.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Formuoja tvarkingą, tamsiai žalios lapijos kerą. Žiedai dideli, iki 10 cm skersmens, kaip ramunės, geltonų žiedlapių, su stambiu, juodos spalvos, kūgio formos viduriuku. Žydi nuo liepos antros pusės iki pat šalnų. Ant tvirtų stiebų siūbuojantys žiedai tinkami tiek skintoms, tiek džiovintoms puokštėms formuoti. Geriausiai auga vidutinio derlingumo, pralaidžiose dirvose, saulėkaitoje. Pakenčia karštas ir drėgnas vasaras, kartais ir sausrą. Kaip ir flioksams, reikalinga gera oro cirkuliacija aplink kerą. Neskubėkite nukirpti nužydėjusių, dekoratyviai atrodo ir po žiemos laikotarpiu.
Lietuviškas pavadinimas
Žėrinčioji rudbekija
Lotyniškas pavadinimas
Rudbeckia fulgida var. speciosa
Aukštis
45 – 60 cm
Plotis
45 – 60 cm
Žiedų spalva
geltona
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
liepa – rugsėjis
Saulės įtaka
saulėta
Zonos
4 – 9
Pritaikymas
Skinamoms gėlėms ir gėlynuose. Gražiausiai atskleidžia savo grožį, auginant grupėmis ar masyvuose. Dekoratyviai atrodo ir po žydėjimo.
Dirva
puri, vidutiniškai derlinga, neutrali
Drėgmės kiekis dirvoje
normalaus drėgnumo, pralaidi
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.