Carex / Viksva AMAZON MIST

Prekės kodas: 12100980
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Carex / Viksva AMAZON MIST

Prekės kodas: 12100980

3.90€
Labai ploni, į plaukus panašūs, lapai sudaro “gyvą“, lyg nuo lengvo vasaros vėjelio plazdenantį sidabro plaukų kerelį.Viršutinė lapo pusė sidabro baltumo, apatinė – sodriai žalia, lapų galai lengvai pasukti.  Apvadams, bordiūrams apvesti pasodintus  kerelius galima palikti ir žiemai: puiki sodo  dekoracija besniegę žiemą. Galima auginti ir sodo vazonuose. Čia viksva 'Amazon Mist' dar efektingesnė.  Norint išlaikyti gražią kerelio formą: su giliu ir aiškiu centru, rekomenduojame kerelius pavasarį nugenėti maždaug 10 cm aukštyje bei kas 2 – 3 metus išdalinti ir atsodinti iš naujo. Sodiname  7 - 9 vnt/m², kas 35 cm. Daugiau informacijos
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Labai ploni, į plaukus panašūs, lapai sudaro “gyvą“, lyg nuo lengvo vasaros vėjelio plazdenantį sidabro plaukų kerelį.Viršutinė lapo pusė sidabro baltumo, apatinė – sodriai žalia, lapų galai lengvai pasukti. Apvadams, bordiūrams apvesti pasodintus kerelius galima palikti ir žiemai: puiki sodo dekoracija besniegę žiemą. Galima auginti ir sodo vazonuose. Čia viksva 'Amazon Mist' dar efektingesnė. Norint išlaikyti gražią kerelio formą: su giliu ir aiškiu centru, rekomenduojame kerelius pavasarį nugenėti maždaug 10 cm aukštyje bei kas 2 – 3 metus išdalinti ir atsodinti iš naujo. Sodiname 7 – 9 vnt/m², kas 35 cm.
Lietuviškas pavadinimas
Plaukuotalapė viksva
Lotyniškas pavadinimas
Carex comans 'Amazon Mist'
Aukštis
25 – 30 cm
Plotis
35 – 40 cm
Lapijos spalva
pilkai balta
Žydėjimo laikas
balandis
Saulės įtaka
nuo saulėkaitos iki paunksmės
Zonos
6 – 9
Pritaikymas
Auginama sudėtiniuose gėlynuose, natūralistiniuose projektuose. Ypač puikiai dera su žemaūgiais kiliminiais daugiamečiais augalais. Lietuvoje dažniausiai auginamas, kaip vienmetis augalas.
Dirva
gerai patręšta, priesmėlis, normali, priemolis, lengvai rūgšti
Drėgmės kiekis dirvoje
vidutiniškai drėgna
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.