Hydrangea / Hortenzija GRUNES GEWOLBE

Prekės kodas: 0000
Matomos nuotraukos yra perspektyvinės

Hydrangea / Hortenzija GRUNES GEWOLBE

Prekės kodas: 0000

Šios prekės neturime.
Pristatymo būdai:
Atsiėmimas medelyne - NEMOKAMAI
Kauno g. 172, Puskelniai, Marijampolės r. nuo kovo mėn. per 5 d.d.
Pristatymas kurjeriu
Per 10 d.d. į bet kurią Lietuvos vietą
Hortenzija 'Grünes Gewölbe'® pasižymi ypač tankiai šakota krūmo laja bei gausiu žydėjimu tiek lauko gėlynuose, tiek patalpų viduje. Ši nepakartojama žemaūgė hortenzijos veislė, nuolat formuoja naujus žiedynus bei palaiko gausiai žydintį krūmą vienu metu. Na, ir bičių su drugeliais čia taip pat netrūksta. Atsižvelgiant į nedidelį krūmo aukštį, šią didžialapę hortenziją galima laikyti pačia geriausia hortenzija, kuri yra tinkama auginti sodo induose ir vazonuose tiek patalpose, tiek terasoje. Hortenzija 'Grünes Gewölbe'® mėgsta dalinai pavėsingą vieta arba netgi paunksmę, dirva tinka bet kuri, lengvai rūgštoka. Žydėjimo gausai, krūmo grožiui, kas 4-6 savaites tręšiame universaliomis trašomis, turtingomis mikroelementais. Didžialapės hortenzijos genėti nereikia, išskyrus tai, kad pavasarį išpjauname sergančias ir silpnas šakas. Rekomenduojamas atsparumas šalčiui nuo -18°C iki -26°C, šaltesnėmis žiemomis augalas mulčiuojamas ir pridengiamas. Tačiau jeigu nuspręsite šias hortenzijas auginti šiuolaikiškai vazone, tuomet vėlyvą rudenį reikia neužmiršti vazoną su hortenzijos krūmo keru įstumti į nešildomą (iki -10°C) garažą, malkinę ar sandėliuką.
Lietuviškas pavadinimas
Didžialapė hortenzija
Lotyniškas pavadinimas
Hydrangea macrophylla 'Grünes Gewölbe'®
Aukštis
40 – 50 cm
Plotis
40 – 50 cm
Žiedų spalva
sodri rausva
Lapijos spalva
žalia
Žydėjimo laikas
gegužė – liepa
Saulės įtaka
Saulėta, jei pakanka drėgmės, dalinai pavėsinga
Zonos
5 – 8
Pritaikymas
Švelnaus aromato, lankoma drugelių, skintoms gėlėms, džiovintoms puokštėms. Atsižvelgiant į nedidelį aukštį ir kompaktišką krūmo lają, - tai puikiai tinkantis žydintis krūmelis mažiems sodams, sodo ir terasos vazonams bei indams.
Dirva
Derlinga, priesmėlis, humusinga, rūgštoka
Drėgmės kiekis dirvoje
Normalaus drėgnumo, pralaidi
Rankomis surinkta mūsų laukuose
Pristatymas iki Jūsų durų
Platus prekių asortimentas

Atsiliepimai

Ši prekė dar neturi atsiliepimų
Būkite pirmas - įvertinkite šią prekę!

Šią prekę gali įvertinti tik ją įsigiję bei registruoti Parko.lt pirkėjai.

Žinomi ir dar nepažinti augalai laukia Jūsų PARKO.LT. Įdomių augalų mūsų medelyne atras  visi, kuriantys  savo autentišką sodą. Taip pat turime pasiūlymus ir  kitų kultūrų (japonų, olandų, prancūzų) įtakos  palytėtiems kraštovaizdžio kūrėjams.